0
Shërbime të jashtëzakonshme të ofruara me dashuri nga profesionist pasionant
Skyrunning Kosova
Grupi Zero Kater
Yoga for All
Shijo edhe ti
Istogu Trail - Izet Shatri
Bujtina LOJZA
Shpresas Yoga
Balkan N` Adventure
Memory Maker
Kosovo Rocks
Gjakova Trail
Kosovo Mountain Club
Butterfly Outdoor Adventure
Breathe in Travel
Klubi Alpin Podguri
Manifesta Biennial
Grima Berisha
NOMAD
OJQ ``Izbica 147``
Paragliding Kosova
E-19
SuperXplorers
Villa Ukaj
X Trailers
Lura Agroturizëm
Experience Kosova
Afrim Selimi
Kayak Kosova
Bear Sanctuary Prishtina
High Scardus Ultra
Ferizaj Half Marathon
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet