0
Akomodimet rurale
Villa Ukaj
Kompleksi i Villave Ukaj në lartësi mbidetare mbi 1800m ofron të gjitha kushtet për një pushim dhe eksperiencë të veçntë në bjeshkët e Sharrit, në Kabash.
nga: 295.00 €
5.00   (1 vlerësime)
Bujtina LOJZA
Bujtina Bujtina LOJZA është një bujtinë e vogël dhe shumë komode në zemër të bjeshkës Roshkodol.
nga: 100.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Memory Maker
Hoteli i juaj me 5 miliard yje, në rrota! Krijoni kujtime të paharrueshme, shijoni shëtitjen, qëndrimin dhe fjetjen kudo që ju ndiheni rehat!
nga: 70.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Lura Agroturizëm
Lura Agroturizem ndodhet ne fshatin Makresh I Eperm te Novoberdes. Ky regjion ka nje teren te bukur malor, me fshatra te vegjel, natyre te mrekullueshme dhe trashegimi kulturore.
nga: 60.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Lemon tree - CityCenter
Comfortable apartment in the heart of Pristina! A great base for you to explore and enjoy Pristina, all Restaurants, bars & cafes, galeries, museums and other cultural, sport and entertainment centers are reachable in few minutes of walk.
nga: 40.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet