0
Villa Ukaj
Villa Ukaj
Akomodimet rurale - Prizren

Nga data
Deri daten
Persona
Verifiko disponueshmërinë
Kompleksi i Villave Ukaj në lartësi mbidetare mbi 1800m ofron të gjitha kushtet për një pushim dhe eksperiencë të veçntë në bjeshkët e Sharrit, në Kabash.

E përshtatshme për pushimet grupore dhe turistike për adhuruesit e bjeshkëve, pushime familjare dhe grupe familjare!
Kompleksi ofron tre villa, secila me nga tre dhoma gjumi të pajisura mirë, dhomë ndejes me kamin, kuzhinë të pajisur mirë dhe banjo të pajisur me produkte higjienike dhe peshqirë, ku ofrohet qëndrim i rahatshëm dhe komoditet për 25 pushues.

Zbuloni bjeshkët e Sharrit dhe pushtoni majet e këtyre bjeshkëve, Villat ndodhen në udhkryq të shumë shtigjeve për ngjitje malore, prandaj mund të zgjidhni nga ngjitjet e lehta në maje të afërta deri në ngjitjet më tëvështira e profesionale në bjeshkët Sharrit.
Numri minimal i netëve që mund të rezervoni:
2 netë
 
Vlerësimet
(nga 1 vlerësime)
Lokacion i jashtezakonshem, shumë mundesi për ecje dhe aktivitete tjera në natyrë, Villat super komforte dhe të rehatshme :)
28/07/2021, ARDALL CELINA
Produkte të ngjajshme
Hiking - Liqeni i Jazhincës 13.09.2020
Përjetoni bukuritë e liqenit të jashtëzakonshëm të Jazhinces në Bjeshkët e Sharrit.
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Paragliding Prizren
Fluturime dyshe me Paragllajd mbi qytetin e Prizrenit
nga: 70.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Nuk më duhet terapi, kampingu është çfarë kam nevojë
Ka shumë arsye që të ju pëlqejnë kampet kur udhëtoni sepse jeta është e mirë kur jeni në kamp.
nga: 30.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Prishtina Trails 2021
Prishtina Trails është garë e vrapimit malor që organizohet nga X-Trailers me 10 tetor 2021
nga: 7.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet