0
Të gjitha Aventurat dhe Eksperiencat në Kosovë
Gjej atraksionet dhe eksperiencat sipas qyteteve
Prizren
Peja
Deçan
Bjeshkët e Sharrit
Istog
Prishtina
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet