0
Shërbime të jashtëzakonshme të ofruara me dashuri nga profesionist pasionant
Istogu Trail - Izet Shatri
Manifesta Biennial
Balkan N` Adventure
Villa Ukaj
Lura Agroturizëm
Shpresas Yoga
NOMAD
X Trailers
Experience Kosova
Paragliding Kosova
Bear Sanctuary Prishtina
High Scardus Ultra
Kosovo Rocks
Bujtina LOJZA
Afrim Selimi
SuperXplorers
E-19
Butterfly Outdoor Adventure
OJQ ``Izbica 147``
Ferizaj Half Marathon
Grima Berisha
Grupi Zero Kater
Klubi Alpin Podguri
Breathe in Travel
Yoga for All
Memory Maker
Kosovo Mountain Club
Shijo edhe ti
Kayak Kosova
Gjakova Trail
Skyrunning Kosova
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet