0
Paragliding Kosova
Paragliding Kosova është grup i pilotëve profesionistë dhe pasionant të paragllajdit nga Kosova.

Qëllimi i Paragllajding Kosova është t`i ofroj të gjithëve mundësinë e shijimit të fluturimit të lirë me paragglajd kudo në Kosovë.

Të gjithë pilotët e Paragliding Kosova janë pilot të çertifikuar dhe Licensuar ndërkombëtarisht nga APPI (Association of Paragliding Pilots and Instructors) me seli në Zvicër.
 
  (nga 12 vlerësime)
Vlerësimet nga produktet e operatorit
 • Super eskperience! Stafu super profesional dhe i sjellshem. E rekomandoj maksimalisht
 • 12/06/2021, Agron Morina   (Paragliding Prizren)
 • Nje prej eksperiencave me te bukura ne jete!
 • 12/07/2021, Kreshnik Berisha   (Paragliding Prizren)
 • Ishte një përvojë e mahnitshme! Mezi pres ta provoj përsëri. E rekomandoj shumë për të gjithë ju që i doni sportet ekstreme dhe adrenalina.
 • 20/05/2021, Sara .   (Paragliding Prizren)
 • Cdo gje ne vendin e duhur ne kohen e duhur me njerezit e duhur. Kur nje pune behet me pasion e dashuri atehere ajo quhet mrekulli dhe stafi ishin po ata qe nuk i prituan punes se tyre dhe e bene me plot dashuri. Faleminderit.
 • 23/06/2021, Aid Musliu   (Paragliding Prizren)
 • Une jam person qe dua ta sfidoj veten me aventura te reja dhe paragliding ishte zgjedhja e duhur per nje aventure te radhes. Ndjenja dhe adrenalina qe perjeton eshte e jashtezakonshme, ta shohesh vendin tend nga nje kend tjeter te shton dashurine per shtepine tone, planetin Toke. Nese deshironi ti perjetoni bukurite e Kosoves ne nje forme tjeter atehere ejani dhe perjetojeni permes Paragliding bashke me ekipin fantastik dhe profesional te Paragliding Kosova, te cilet ua bejne rrugetimin edhe me te lehte e te bukur! Une e shijova ne maksimum, po ti?
 • 12/07/2021, Blearta Ukëhaxhaj   (Paragliding Prizren)
  Listo të gjitha vlerësimet
  Ofertat e operatorit
  Kosova Open 2022
  FAI Class 2 Cross Country Paragliding Competition in Sharr Mountains and the great valley of Kosova.
  nga: 75.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Paragliding Peja
  Fluturime dyshe me Paragllajd në Pejë
  nga: 70.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Paragliding Prizren
  Fluturime dyshe me Paragllajd mbi qytetin e Prizrenit
  nga: 70.00 €
  5.00   (12 vlerësime)
  Kamp trajnues për fluturime XC
  Ky kamp është krijuar për pilotët me pak ose aspak përvojë në fluturime XC, synon të prezantoj pilotët në fluturime Cross Country me paragglajd.
  nga: 245.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Lemon tree - CityCenter
  Comfortable apartment in the heart of Pristina! A great base for you to explore and enjoy Pristina, all Restaurants, bars & cafes, galeries, museums and other cultural, sport and entertainment centers are reachable in few minutes of walk.
  nga: 40.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
  Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
    Tiketa për aktivitetin [X]  
  Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
  Pranoj kushtet