0
Paragliding Kosova
Lemon tree - CityCenter
Akomodimet rurale - Prishtina

Nga data
Deri daten
Persona
Verifiko disponueshmërinë
Comfortable apartment in the heart of Pristina! A great base for you to explore and enjoy Pristina, all Restaurants, bars & cafes, galeries, museums and other cultural, sport and entertainment centers are reachable in few minutes of walk.

The 75m2 apartment has been just renovated, its character, style and functionality have been designed primarily by having in mind our guests needs and comfort. A Large living room with comfortable furniture, a 42 inch TV and a balcony are suitable for all guests including families.
A Fully equipped kitchen including fridge, oven, microwave, dishwasher, oils, caffe/s, and a large dining area equipped properly and designed carefully to make you feel at home.
The bedroom has a king size comfortable bed with high quality mattress, and a small balcony, iron and ironing board are placed here too.
You will find towels (hand and body), shampoo, soap, hairdryer and washing machine in the bathroom.

Heating and Air Conditioning systems offer you all the needed tools to make the apartment fit your requirements, a stable wireless internet access is available throughout the apartment.

There is no reserved car parking available for the apartment, but there are lots of paid parking places in the area with the prices for day varying from 5EUR to 9EUR.
Produkte të ngjajshme
Vrapimi i nëntorit
Vrapimi i nëntorit është garë e vrapimit që organizohet me 28 nëntor 2021.
nga: 8.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Gjysmë Maratona Ferizaj 2023
Gjysmë Maratona Ferizaj është një garë e vrapimit, e organizuar nga Ekipi Ferizaj Runners, që do të mbahet në Ferizaj.
nga: 5.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Vizito Pyllin e Arinjve Prishtina
Përvojë të paharrueshme për të mësuar dhe eksploruar në natyrë.
nga: 2.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Gjakova Trail Running 21K
Gjakova Trail Running 21K
nga: 10.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet