0
NOMAD
Vrapimi i nëntorit
Aventurat - Prekaz

Vrapimi i nëntorit është garë e vrapimit që organizohet me 28 nëntor 2021.

Gara organizohet në një shteg prej 28km, vrapuesit do të nisin dhe përfundojnë garën te Kompleksi Memorial Adem Jashari në Prekaz.
Çmimi për biletë nga: €
Shto në shportë
Lista e pjesëmarrësve:
28k
101.
M
Ardian Veliu
102.
M
Eduard Gojani
103.
M
Hajredin Ferataj
104.
M
Naim Foniqi
105.
F
Mergime Veseli
106.
M
Roland Bartetzko
107.
M
Xhevdet Xhemajli
108.
M
Mentor Latifi
109.
F
Natyra Shala
110.
M
Artan Sejdiu
111.
M
FEHMI RAMOSAJ
112.
M
Nuhi Isufi
113.
M
Urim Bunjaku
114.
M
Abdurahman Kocbashli
115.
M
Jusuf Hoxha
116.
F
Liridona Shehu
117.
M
Leutrim Osmani
118.
M
Enver Sinidolli
119.
M
Ismajl Haxhija
120.
M
Berat Fejza
121.
M
Betim Ibraimi
122.
F
Erida Kurshumlija
123.
M
Veton Kasapolli
124.
M
Enver Bajrami
125.
M
Astron Dreshaj
126.
M
Arbër Xhemajli
127.
M
Skender Gashi
128.
M
Veprim Presheva
129.
M
Enis Aliu
130.
F
Uta Ibrahimi
131.
M
Metodi Chilimanov
132.
M
Bedri Sadiku
133.
M
Imer Kurteshi
134.
M
Arbresh Limaj
135.
M
Artan Ismajli
136.
F
Shqipe Qollaku
137.
F
Qendresa Gashi
138.
M
Erzen Zyberaj
139.
F
Arta Krasniqi
140.
M
Gojart Zyberaj
141.
M
Edmond Jakupi
142.
M
Burim Mehmeti
143.
M
Shkelqim Sopjani
144.
M
Fisnik Uka
145.
M
Shefqet Kera
146.
M
Bekim Shyti
147.
M
Arsim Mlinaku
148.
M
Muhamet Maxhuni
149.
M
Ardian Ademi
150.
M
Ekrem Behrami
151.
M
Leon Thaqi
152.
M
Leutrim Bajrami
153.
M
Bujar Gashi
154.
M
Çlirim Sahiti
155.
M
Besim Gashi
156.
M
Shemsedin Vehapi
157.
M
Dren Ibrahimi
158.
M
Ylber PREKAZI
159.
M
Fatos Vllahinja
160.
M
Lulzim Ahmeti
161.
F
Menda Zymberi
162.
M
Dukagjin Sadiku
163.
M
Donik Blakaj
164.
M
Lulzim Bucolli
165.
M
Naim Zyberaj
166.
M
Arbër Vitija
167.
M
Bejtush Kiçmari
168.
M
Vullnet Sanaja
169.
M
Shqiprim Selmani
170.
M
Emir Miftari
171.
M
Edmir Poniku
172.
M
Kastriot Ramadani
173.
M
Armend LLAPI
174.
M
Leonard Peço
175.
M
Dashamir Çali
176.
F
Mimoza Ismaili-Mustafa
177.
M
Labinot Limoni
178.
M
Alban Kasumi
179.
M
Kastriot Baruti
180.
F
Elvira Ibrahimi
181.
F
Blerta Deliu Kodra
182.
F
Valmirë Deliu Buçaj
183.
M
Festim Krasniqi
184.
M
Shaban Krasniqi
185.
M
Isa Gacaferi
186.
M
Shkumbin Vula
187.
F
Mimoza Çitaku
188.
M
Gentian Mehmeti
189.
M
Erjon Ameti
190.
M
Muhamet Spahiu
191.
M
Orhan Bakalli
192.
M
Betim Spahiu
193.
M
Engjell Leshi
194.
M
Adem Zajmi
195.
M
Durim Brovina
196.
M
Liridon Ballata
197.
M
Përparim Muja
198.
M
Avni Ramosaj
199.
M
Blerim Berisha
200.
M
Peter Jones
201.
M
Ervis Shehu
202.
M
Durim Nikçi
203.
M
Lirian Fera
204.
M
Besart Ahmeti
205.
M
Ismet Ferati
Produkte të ngjajshme
Via Ferrata Marimangat
Via Ferrata Marimangat është e gjatë 1 km dhe merr kohë rreth 3 deri në 4 orë deri në përfundim. Kalon nga ura Tibetiane që është 40 metra e gjatë dhe 60 metra e lartë. Konsiderohet si ``e vështirë`` dhe sugjerohet të keni eksperiencë paraprake. Cmimi: 60 Euro per nje person; 30 Euro per person per grupet prej 2 personash; 20 Euro per person per grupet prej 3 ose me shume personash.
nga: 60.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Hiking dhe Joga në Majën e Skarpës
Një aventurë dimëror diku në male me dëborë është ajo çka na duhet. Bashkohuni me ne për shëtitje dhe yoga në Skarpa Peak. Maja Skarpës ndodhet në kufi midis Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut dhe është pjesë e vargmaleve të Sharrit, ka një terren mesatarisht të vështire dhe në lartësi mbidetare 2476m. Gjatë rrugës për në majë do të keni mundësi të shihni, ``Vertopi`` ``Maja e Zeze``, Liqeni i Karanikolles ``, dhe të gjitha majat e ``via Dinarica``.
nga: 79.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Jeta është më e mirë në një biçikletë malore
Të gjitha aktivitetet dhe aventurat me biçikleta malore mund t`i përjetoni brenda 3 ditëve në malet magjepse Mokna ``Bukuroshja e Ballkanit`` – Istog. Mënyra më e mirë për të përjetuar madhështinë e shtigjeve malore!
nga: 30.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Via Ferrata Shpellat
Via Ferrata Shpellat është e gjatë 500 metra, merr kohë rreth 2 orë e gjysmë deri në 3 orë të kompletohet. Kalon përgjatë 8 shpellave, që është arsyeja kryesore e këtij emërtimi. Konsiderohet si ``e vështirë``.
nga: 40.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet