0
NOMAD
 
  (nga 10 vlerësime)
Vlerësimet nga produktet e operatorit
 • Shume eksperience e mire, hera ime e pare ne hiking edhe ishte kenaqesi :)
 • 15/09/2020, Valizake Thaqi Celina   (Hiking - Liqeni i Jazhincës 13.09.2020)
 • Fantastike. Grup interesant me llojllojshmeri te njerzve. Pakoja ushqimore ne nivel, Guida poashtu. Ju uroj suksese ne vazhdim ❤️
 • 16/09/2020, Driade Sopi   (Hiking - Liqeni i Jazhincës 13.09.2020)
 • Eksperience e mrekullueshme , cdo gje ishte ne rregull duke filluar nga guida pastaj grupi ka qene i jashtezakonshem, koha ishte shume e mire. Falenderoj te gjithe pjesemarresit dhe organizatoret e eventit.
 • 15/09/2020, Qendrim Mucolli   (Hiking - Liqeni i Jazhincës 13.09.2020)
 • Grupi dhe ecja ka qene fenomenale ,besoj se ko me qene shtytje per me vazhdu me Hiking edhe herave tjera .
 • 15/09/2020, Liridon Rafuna   (Hiking - Liqeni i Jazhincës 13.09.2020)
 • Super eksperience, guide-at kane qene super women teper te aferta shume te kujdeseshme... Personalisht e kam shiju shume kete hiking.
 • 15/09/2020, Nazlie Rexhepi   (Hiking - Liqeni i Jazhincës 13.09.2020)
 • Amazing!
 • 16/09/2020, Shpresa Rrahmani   (Hiking - Liqeni i Jazhincës 13.09.2020)
 • shume mire
 • 18/09/2020, Bardh *   (Hiking - Liqeni i Jazhincës 13.09.2020)
  Listo të gjitha vlerësimet
  Ofertat e operatorit
  Ngjitje në majën e Koretnikut
  Të diellën me 20.12.2020, grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Majën e Koretnikut, 2395m/lmd, maje kjo e cila ndodhet në anën jug perndimore të Kosovës, medis qyteteve të Kukësit dhe Prizrenit.
  nga: 15.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Bjeshket e Nemuna- Maja e Hasanit!
  Klubi Nomad Kosova, ju fton të merrni pjesë në ecjen e radhës në Bjeshkët e Rugovës – Maja e Hasanit 1900 m/lmd, në ditën e Diel me 7 mars 2021.
  nga: €
  Nuk ka ende vlerësime
  Hiking-Maja e Konjushes në Bjeshkët e Sharrit
  Ngjitje në majën e Konjushes në bjeshkët e Sharrit. Të shtunen me 21.11.2020 grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Majën e Konjushes, 2571m/lmd, maje kjo e cila ndodhet ne vargmalet e Sharrit.
  nga: €
  Nuk ka ende vlerësime
  Hiking ne Shale te Bajgores-Maja e Mprehte
  Hiking në majën e Mprehte, ne Shalen e Bjagores, pjesen veriore te vendit
  nga: €
  Nuk ka ende vlerësime
  Vrapimi i nëntorit
  Vrapimi i nëntorit është garë e vrapimit që organizohet me 28 nëntor 2022.
  nga: €
  5.00   (2 vlerësime)
  Hiking - Liqeni i Jazhincës 13.09.2020
  Përjetoni bukuritë e liqenit të jashtëzakonshëm të Jazhinces në Bjeshkët e Sharrit.
  nga: 15.00 €
  4.95   (10 vlerësime)
  Hiking - Liqeni i Shutmanit / Maja e Rudokes - 3.10.2020
  Përjetoni bukuritë e liqenit të Shutmanit dhe ngjituni në majën e Rudokës (Maja e Njerit).
  nga: 15.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Hiking, Maja e Madhe Artanë
  Hiking, Maja e Madhe Artanë - Të diellën me 07.02.2021, grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Komunen e Artanës. Kjo është një ecje rekreative dhe mjaftë atraktive sepse do të vizitojmë edhe Kalanë e lashtë të Artanës
  nga: €
  Nuk ka ende vlerësime
  Hiking Qafa e Valbonës - 20.09.2020
  Përjetoni bukuritë magjepse të luginës së Valbonës.
  nga: 15.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Vrapimi i nëntorit
  Vrapimi i nëntorit është garë e vrapimit që organizohet me 28 nëntor 2021.
  nga: 8.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Hiking Maja e Kikës - Dardanë
  Te dielën më 06.12.2020, grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Majën e Kikës, 1154m/lmd
  nga: 15.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Vrapimi i Nëntorit
  Edicioni i tretë i ``Vrapimit të Nëntorit`` do të mbahet më 28 nëntor 2023.
  nga: 10.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Hiking - Liqeni i Kuqishtes dhe Drelaj në Rugovë
  Ecja në Liqenat, liqeni i Kuqishtes dhe Drelaj në Rugovë.
  nga: 12.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Hiking-Maja e Lubotenit në bjeshkët e Sharrit
  Ngjitje në majen e Lubotenit në bjeshkët e Sharrit Të shtunen me 28.11.2020 per nder te dites e flamurit kombetar, grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Majën e Lubotenit, 2498m/lmd, maje kjo e cila ndodhet ne vargmalet e Sharrit.
  nga: 15.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Bjeshket e Istogut
  - Të ndëruar, - Klubi,Nomad Kosova, ju fton të merrni pjesë në ecjen bjeshkatare në Livadhet e Istogut ,ditën e Diel më 28.02.2021. - Livadhet e Istogut gjenden në vargmalet e Alpeve Shqiptare ( Bjeshkët e Nemuna ) në Veri - Përendim të Kosovës . - Livadhet e Istogut ofrojnë një pamje magjepëse të Podgurit dhe Rafshit të Dukagjinit si tërësi . -
  nga: €
  Nuk ka ende vlerësime
  Ngjitje në majen e Piribregut në Bjeshkët e Sharrit
  Të dielen me 01. 11. 2020 grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Majën e Piribregut, 2524m lartësi mbidetare.
  nga: 15.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Hiking - Maja e Oshlakut / Sharr - 11.10.2020
  Ecja në kurriz të Oshlakut ofron një nga ecjet më panoramike në bjeshkët e Sharrit
  nga: 12.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
  Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
    Tiketa për aktivitetin [X]  
  Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
  Pranoj kushtet