0
NOMAD
 
  (from 10 reviews)
Reviews from operator products
 • Amazing!
 • 16/09/2020, Shpresa Rrahmani   (Hiking - Jazhinca lake 13.09.2020)
 • Fantastike. Grup interesant me llojllojshmeri te njerzve. Pakoja ushqimore ne nivel, Guida poashtu. Ju uroj suksese ne vazhdim ❤️
 • 16/09/2020, Driade Sopi   (Hiking - Jazhinca lake 13.09.2020)
 • shume mire
 • 18/09/2020, Bardh *   (Hiking - Jazhinca lake 13.09.2020)
 • Super eksperience, guide-at kane qene super women teper te aferta shume te kujdeseshme... Personalisht e kam shiju shume kete hiking.
 • 15/09/2020, Nazlie Rexhepi   (Hiking - Jazhinca lake 13.09.2020)
 • Shume eksperience e mire, hera ime e pare ne hiking edhe ishte kenaqesi :)
 • 15/09/2020, Valizake Thaqi Celina   (Hiking - Jazhinca lake 13.09.2020)
 • Grupi dhe ecja ka qene fenomenale ,besoj se ko me qene shtytje per me vazhdu me Hiking edhe herave tjera .
 • 15/09/2020, Liridon Rafuna   (Hiking - Jazhinca lake 13.09.2020)
 • Eksperience e mrekullueshme , cdo gje ishte ne rregull duke filluar nga guida pastaj grupi ka qene i jashtezakonshem, koha ishte shume e mire. Falenderoj te gjithe pjesemarresit dhe organizatoret e eventit.
 • 15/09/2020, Qendrim Mucolli   (Hiking - Jazhinca lake 13.09.2020)
  Load all reviews
  Tour operator products
  Hiking ne Shale te Bajgores-Maja e Mprehte
  Hiking në majën e Mprehte, ne Shalen e Bjagores, pjesen veriore te vendit
  from: €
  No reviews yet
  Climbing to the top of Piribreg in the Sharr Mountains
  On Sunday, November 1, 2020, the group of mountaineers ``Nomad`` organizes hiking in Piribreg Peak, 2524m above sea level.
  from: 15.00 €
  No reviews yet
  Climbing to the top of Koretnik
  On Sunday, 20.12.2020, the group of mountaineers ``Nomad`` organizes hiking in Koretnik Peak, 2395m / lmd, a peak which is located in the southwestern part of Kosovo, between the cities of Kukes and Prizren.
  from: 15.00 €
  No reviews yet
  Hiking - Oshlak Peak / Sharr - 11.10.2020
  Walking the ridge of Oshlak is one of the most panoramic walks in the Sharr mountains
  from: 12.00 €
  No reviews yet
  Hiking-Ljuboten Peak in the Sharr Mountains
  Climbing to the top of Ljuboten in the Sharr mountains On Saturday, 28.11.2020 in honor of the national flag day, the group of mountaineers ``Nomad`` organizes hiking in Ljuboten Peak, 2498m / lmd, a peak which is located in the Sharr Mountains.
  from: 15.00 €
  No reviews yet
  Hiking - Jazhinca lake 13.09.2020
  Perjetoni bukuritë e liqenit të jashtëzakonshëm të Jazhinces në Bjeshkët e Sharrit.
  from: 15.00 €
  4.95   (10 reviews)
  Hiking - Liqeni i Kuqishtes dhe Drelaj në Rugovë
  Ecja në Liqenat, liqeni i Kuqishtes dhe Drelaj në Rugovë.
  from: 12.00 €
  No reviews yet


  from: €
  No reviews yet
  Hiking-Peak of Konjusha in Sharr Mountains
  Climbing to the top of Konjusha in the Sharr mountains. On Saturday, 21.11.2020, the group of mountaineers ``Nomad`` organizes hiking in Konjusha Peak, 2571m / lmd, a peak which is located in the Sharr Mountains.
  from: €
  No reviews yet
  Hiking Kika top - Dardanë
  On Sunday 06.12.2020, the group of mountaineers ``Nomad`` organizes hiking in the peak of Kika, 1154m / lmd
  from: 15.00 €
  No reviews yet
  Vrapimi i nëntorit
  Vrapimi i nëntorit është garë e vrapimit që organizohet me 28 nëntor 2022.
  from: €
  5.00   (2 reviews)
  Vrapimi i Nëntorit
  Edicioni i tretë i ``Vrapimit të Nëntorit`` do të mbahet më 28 nëntor 2023.
  from: 10.00 €
  No reviews yet
  Hiking Qafa e Valbonës - 20.09.2020
  Përjetoni bukuritë magjepse të luginës së Valbonës.
  from: 15.00 €
  No reviews yet


  from: €
  No reviews yet
  Vrapimi i nëntorit
  `Vrapimi i nëntorit` its a running race that is going to be organized on 28 of November 2021.
  from: 8.00 €
  No reviews yet
  Hiking, Maja e Madhe Artanë
  - Të diellën me 07.02.2021, grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Komunen e Artanës. Kjo është një ecje rekreative dhe mjaftë atraktive sepse do të vizitojmë edhe Kalanë e lashtë të Artanës
  from: €
  No reviews yet
  Hiking - Liqeni i Shutmanit / Maja e Rudokes - 3.10.2020
  Përjetoni bukuritë e liqenit të Shutmanit dhe ngjituni në majën e Rudokës (Maja e Njerit).
  from: 15.00 €
  No reviews yet
  This project has been supported by:
  Payments and card processing offered by:
    Tiketa për aktivitetin [X]  
  By using KosovoPass.com you agree with our terms of use and the use of Cookies. Cookies are used for content personalization purposes and for statistics.   Click here to read the Terms of use
  Accept terms