0
NOMAD
Vrapimi i nëntorit
Aventurat - Prekaz

Vrapimi i nëntorit është garë e vrapimit që organizohet me 28 nëntor 2022.

Edicioni i Dytë i Vrapimit të Nëntorit. Gara 28 kilometërshe do të mbahet me 28 nëntor 2022. Shtegu i ri dhe atraktiv 28 kilometërsh do të nis në Kompleksin Memorial Adem Jashari në Prekaz, ndërsa do të përfundojë në sheshin ``Adem Jashari``, në qytetin e bukur të Skënderajt.
Numri është i kufizuar #Vrapokuqezi
Lista e pjesëmarrësve:
28K
101
ASTRON DRESHAJ
M
XK
Nomads
102
SHABI HASANI
M
XK
Aralytiks
103
ENIS ALIU
M
XK
Klubi i Atletikës Lugina
104
LIRIDON GECI
M
XK
KTRA
105
SHQIPE QOLLAKU
F
XK
Vrapim
106
ABDURAHMAN KOCBASHLI
M
XK
PTR
107
AGURON HODA
M
XK
Klubi i Triatlonit Dardania
108
IMER KURTESHI
M
XK
Shba.Lybeteni (Ferizaj Runners)
109
BESNIK REXHEPI
M
XK
Aralytiks
110
NATYRA SHALA KELMENDI SHALA
F
XK
Peje
111
ELISABETH SCHLEICHER
F
AT
/
112
ILJAS SALIHU
M
MK
Privat
113
ANTON LULGJURAJ
M
ME
OJQ Labeatet
114
GABRIEL GRABANICA
M
ME
Malësia Adventure & Trëndafilat e Shestanit
115
SIMON FILIPAJ
M
ME
Malësia Adventure & Trëndafilat e Shestanit
116
ETRIT HOTI
M
XK
Nomads
117
LABI NOTI
M
XK
KTRA
118
HALIL MORINA
M
XK
Malisheve
119
LUNDRIM QARRI
M
XK
Shkugeza
120
ELIRD QARRI
M
XK
Shkugeza
121
BLERIM ELSHANI
M
XK
KA Theranda 1992
122
DRENUSHA SHALA
F
XK
Drenas
123
MIMOZA ÇITAKU
F
XK
Police
124
KUSHTRIM KOMONI
M
AL
Gjakova Trail
125
SHERIF GERBESHI
M
XK
Germia555
126
SENAD ZIBERI
M
MK
Maraton albania
127
ILIR REXHA
M
XK
KTRA
128
JASHAR STATOVCI
M
XK
Ktra
129
VIOLETA ALIDEMA
F
XK
Nomads
130
ERION KRASNIQI
M
XK
Aralytiks
131
DREN SAHITI
M
XK
Aratlytiks
132
BEKIM EMINI
M
XK
.
133
KRESHNIK BYTYCI
M
XK
Germia555
134
ABDYRRAHIM HAXHIDEMA
M
XK
Ferizaj Runers
135
NUHI ISUFI
M
XK
Nomads
136
BLERIM THAQI
M
XK
/
137
DAFINA MORINA
F
XK
-
138
ARDIAN REXHEPI
M
XK
-
139
BERAT AVDULLAHU
M
XK
/
140
KUJTIM SHALA
M
US
shb sharri
141
KORAB HAXHIKADRIJA
M
US
shb sharri
142
AVNI RIZANI
M
XK
Lipjan
143
FEHMI RAMOSAJ
M
XK
X-Trailers
144
NAILE SEFERAJ
F
XK
Germia555
145
HAJREDIN FERATAJ
M
XK
MARATON ALBANIA
146
ARTAN SEJDIU
M
XK
King
147
ASTRIT DESKU
M
XK
KTRA
148
FLORENTINA DEMI
F
XK
KTRA
149
URAN AHMETI
M
XK
/
150
DUKAGJIN SADIKAJ
M
XK
/
151
PëRPARIM MUJA
M
XK
X Trailers
152
ERZEN ZYBERAJ
M
XK
Nomads
153
MENTOR LATIFI
M
XK
X TRAILERS
154
ARTA KRASNIQI
F
XK
Nomads
155
BLERON RRUSTEMI
M
XK
Drugëza
156
SHKELQIM SOPJANI
M
XK
Novus
157
JUSUF HOXHA
M
XK
X-Trailers
158
ISA THAQI
M
XK
Indiidual
159
VETON ZAGI
M
XK
X Trailers
160
VULLNET SANAJA
M
XK
Anibar
161
XHEVDET XHEMAJLI
M
XK
Vrapimi i Marsit
162
MILAIM BISLIMI
M
XK
Individual
163
DRITON DILI
M
XK
Personal
164
ENGJELL LLESHI
M
XK
Gjakova trail
165
EROLIND NURA
M
XK
Personal
166
FITON DURGUTI
M
XK
Aralytiks
167
SALI SHOSHI
M
XK
Gërmia 555
168
SHKUMBIN VULA
M
XK
Gjakova Trail
169
ERVIS SHEHU
M
AL
Nomads
170
EDUARD GOJANI
M
XK
Xtrailers
171
ARDIT BESHIRI
M
XK
/
172
DONJETA KELMENDI
F
XK
Germia 555
173
KALTRINA HAJDARAJ
F
XK
None
174
BESNIK DEMAJ
M
XK
Burimi
175
FEIM HOXHA
M
XK
Germia 555
176
SARANDA HOXHA
F
XK
Germia 555
177
FATIME ADEMI
F
XK
Germia 555
178
IZJADIN ADEMI
M
XK
Germia 555
179
KASTRIOT BARUTI
M
XK
Gjakova trail
180
NEXHAT DRESHAJ
M
XK
K.A. BURIMI
181
DONIK BLAKAJ
M
XK
Burimi
182
BLERTINë ZYBERAJ
F
XK
/
183
KUJTIM GASHI
M
XK
Nomads
184
FESTIM FERATI
M
XK
Nomads
185
YLBER PREKAZI
M
XK
Gërmia555
186
FLAMUR MUSTAFA
M
XK
/
187
RRUSTA KOSUMI
M
XK
/
188
DAFINA ZYLFIU
F
XK
FSK
189
BERAT FEJZA
M
XK
K.A Burimi
190
LULZIM AHMETI
M
XK
KTRA TEAM
191
BEDRI SADIKU
M
XK
KEK
192
NIAZI ISTOGU
M
XK
Individual
193
JUSUF ISLAMI
M
XK
Xtrailers
194
ISMET FERATI
M
XK
Vullnetar i Vushterris
195
FIKRET SHATRI
M
XK
Memedheu
196
BEKIM FETAHU
M
XK
Germia 555
197
ENVER BAJRAMI
M
XK
Xtrailers
198
AHMET MAMAJ
M
XK
Nomads
199
KALTRIN KRASNIQI
M
XK
/
200
EDMOND JAKUPI
M
XK
Policia e Kosovës
201
ERBLIN TABAKU
M
XK
Gjakova Trail
202
SHEFKI HYSENI
M
XK
VushtrriaT
203
FISNIK UKA
M
XK
VushtrriaT
204
SHEFQET KERA
M
XK
VushtrriaT
205
EKREM BEHRAMI
M
XK
VushtrriaT
206
MUHAMET MAXHUNI
M
XK
VushtrriaT
207
ARSIM MLINAKU
M
XK
VushtrriaT
208
GAZMEND GJYSHINCA
M
XK
VushtrriaT
209
ARDIAN ADEMI
M
XK
VushtrriaT
210
AFERDITA YMERI
F
XK
Germia555
211
DURIM VOKSHI
M
XK
Peje
212
NURADIN VOKSHI
M
XK
Peje
213
FATON ISMAJLI
M
XK
/
214
SHKELZEN ISMAJLI
M
XK
/
215
AGON KRASNIQI
M
XK
Ferizaj Runners
216
ENVER SINIDOLLI
M
XK
Germia 555
217
HEDON MAXHARRAJ
M
XK
K.A.BURIMI
218
ARTAN ISMAJLI
M
XK
Ferizaj Runners
219
VIGAN HOXHA
M
XK
Gërmia Beardogs
220
LULZIM GASHI
M
XK
/
221
ISMAJL HAXHIJA
M
XK
Germia555
222
ISMAJL HAXHIJA
M
XK
Germia555
223
LEUTRIM BAJRAMI
M
XK
KTRA
224
VALON SHABANI
M
XK
/
225
ARBNOR XHEKAJ
M
XK
Promaja
226
ARMEND MIFTARI
M
XK
/
227
ARDIAN SADIKU
M
XK
ARDIMALEVE x Ferizaj Runners
228
ARDIAN VELIU
M
XK
X-Trailers
229
ALBERTO LIMAJ
M
XK
Ferizaj Runners
230
LIRIDONA SHEHU
F
XK
X-trailers
231
FETAH ZEJNULLAHU
M
XK
FSK
232
HYZER GASHI
M
XK
FSK
233
SOFIJE GUCATI
F
XK
FSK
234
GZIM OSMANI
M
XK
FSK
235
EDONA LIKA
F
XK
FSK
236
SADIK BYTYQI
M
XK
FSK
237
ALBIN DAJAKAJ
M
XK
FSK
238
MUHAMET BAJRAMI
M
XK
FSK
239
SEVDJE MEHMETI
F
XK
Nomads
240
LIRIDON BALLATA
M
XK
X-Trailers
241
DREN KIDA
M
XK
/
Produkte të ngjajshme
Hiking - Liqeni i Kuqishtes dhe Drelaj në Rugovë
Ecja në Liqenat, liqeni i Kuqishtes dhe Drelaj në Rugovë.
nga: 12.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Hiking-Maja e Konjushes në Bjeshkët e Sharrit
Ngjitje në majën e Konjushes në bjeshkët e Sharrit. Të shtunen me 21.11.2020 grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Majën e Konjushes, 2571m/lmd, maje kjo e cila ndodhet ne vargmalet e Sharrit.
nga: €
Nuk ka ende vlerësime
Kanioni i Fshehur i Kosovës
Në mëngjes, pas mëngjesit, do të shkoni drejt Junikut për t`u drejtuar për në kanionin e fshehur në rrugët e mallkuara dhe për të filluar ecjen tuaj. Një rrugë sfiduese ju çon nëpër pyje dhe poshtë Kanionit të Junikut që u zbulua vetëm në vitin 2007! Kaloni pjesën tjetër të ditës përmes një kanioni të egër dhe të ngushtë dhe shijoni drekën tuaj në një vend të bukur. Nëse kemi akoma pak kohë dhe energji, do të drejtohemi në një vend shumë të vështirë të arritjes, për një pasdite pushimi dhe noti në syrin blu të Junikut!
nga: 50.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Gjakova Trail Running 21K
Gjakova Trail Running 21K
nga: 10.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet