0
Lura Agroturizëm
Lura Agroturizëm
Akomodimet rurale - Novobërdë

Nga data
Deri daten
Persona
Verifiko disponueshmërinë
Lura Agroturizem ndodhet ne fshatin Makresh I Eperm te Novoberdes. Ky regjion ka nje teren te bukur malor, me fshatra te vegjel, natyre te mrekullueshme dhe trashegimi kulturore.

Në kompleksin tone perfshihen: restoranti me ushiqime lokale nga farmeret e zones, salla e konferencave, bujtinat per akomodim, bodrumi I veres dhe rakise, tersa e jashtme me kuzhinë verore, pemishtja, serrat e perimeve dhe hapesira te tjera.

Çka ofron shtepia malore:
- Kapaciteti i përgjithshëm 8 persona,
- 3 dhoma gjumi në katin e dytë,
- dhoma e ditës dhe banjo në përdhesë
- terracë të jashtme me grill,
- TV + WiFi
- Parking
Produkte të ngjajshme
Hiking - Liqeni i Kuqishtes dhe Drelaj në Rugovë
Ecja në Liqenat, liqeni i Kuqishtes dhe Drelaj në Rugovë.
nga: 12.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Via Ferrata Weekend në Kosovë
Aventurë dhe kujtime të veçanta në Via Ferrata fundjavën tuaj në Kosovë. Shijoni dhe përjetoni aventurën në Pejë, Deçan dhe Prizren!
nga: 95.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Gjakova Trail Running 21K
Gjakova Trail Running 21K
nga: 10.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Hiking - Liqeni i Shutmanit / Maja e Rudokes - 3.10.2020
Përjetoni bukuritë e liqenit të Shutmanit dhe ngjituni në majën e Rudokës (Maja e Njerit).
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet