0
Lura Agroturizëm
Lura ndodhet në fshatin Makresh I Epërm të Novobërdës. Ky regjion ka një teren të bukur malor, me fshatra të vegjël, natyrë të mrekullueshme dhe trashëgimi kulturore. Në kompleksin tonë përfshihen: restoranti me ushiqime lokale nga farmerët e zonës, salla e konferencave, shtëpitë malore për akomodim, bodrumi I verës dhe rakisë, tersa e jashtme me kuzhinë verore, pemishtja, serrat e perimeve, fusha e tenisit, lojërat për fëmijë dhe hapësira të tjera rekreative.
Ofertat e operatorit
Lura Agroturizëm
Lura Agroturizem ndodhet ne fshatin Makresh I Eperm te Novoberdes. Ky regjion ka nje teren te bukur malor, me fshatra te vegjel, natyre te mrekullueshme dhe trashegimi kulturore.
nga: 60.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet