0
Grima Berisha
Flia - Shijoni ushqimin dhe përgatitjen e flisë
Eksperiencat - Vushtrri

Gatimi në ambient të hapur është eksperiencë në vete

Ka diçka shumë të veçantë në gatimet në ambiente të hapura, thjesht ushqimi ka shije shumë të mirë kur gatuhet në abient të hapur! Provojeni!

Çka përfshihet në ofrtë:
- Përgaditja e brumit të flisë me produkte bio nga fshati
- Informata për përbërësit dhe mënyrën e gatimit
- Bashkë-gatim i flisë në furrë druri në ambient të hapur (përgaditja e drekës)
- Shëtitje në bjeshkë të Çiçavicës
- Servimi tradicional i flisë dhe ushqimit përcjellës (kos, djath fshati, turshi, reçel fshati, çaj dhe kafe)
- Foto dhe video nga gatimi dhe drkea

Vendi:
Beçiç, Vushtrri

Ju bëftë mirë
Numri minimal i biletave që mund të rezervoni:
8 bileta
Çmimi për biletë nga: 11.45€
Shto në shportë
Zbritjet për rezervimet grupore:
Çmimi për biletë nga: 10.31€
Blej 10 bileta, kurse 1.14€ për biletë!
Shto në shportë
 
Vlerësimet
(nga 2 vlerësime)
Nje eksperience e paharruar per ne si ekip, ku perveq natyres piktorese dhe mjaft te bukur, shijuam edhe ushqimin tone tradicional dhe te parapelqyer flin.
24/05/2021, Blerina Berjani
Produkte të ngjajshme
Vizito Pyllin e Arinjve Prishtina
Përvojë të paharrueshme për të mësuar dhe eksploruar në natyrë.
nga: 2.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Yoga
Joga është një praktikë e lashtë fizike, mentale dhe vjeshta është një kohë tranzicioni dhe transformimi. Te praktikojmë së bashku joga për t`ju ndihmuar të trajtoni gjithçka që vjen në këtë sezon dhe të lirojm atë që nuk ju shërben më.
nga: 5.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Yoga në park të qytetit 26 Gusht
Yoga është një praktikë e lashtë fizike, mendore dhe shpirtërore që e ka origjinën nga India.Sesionet përfshijnë ushtrimet për frymëmarrjen, meditimin, ushtrime të caktuara fizike (pozicione të trupit që ndryshe quhen asana) të cilat tërheqin dhe tkurrin grupe të caktura të muskujve të trupit.
nga: 5.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Manifesta 14 Prishtina Mediated Tours
We invite you to join our mediators for one of our five available tours.
nga: 50.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet