0
Shpresas Yoga
Yoga
Eksperiencat - Prishtina

Joga është një praktikë e lashtë fizike, mentale dhe vjeshta është një kohë tranzicioni dhe transformimi. Te praktikojmë së bashku joga për t`ju ndihmuar të trajtoni gjithçka që vjen në këtë sezon dhe të lirojm atë që nuk ju shërben më.

Sesionet përfshijnë teknika të frymëmarrjes, meditim, ushtrime të caktuara fizike (asana) të cilat tërheqin dhe tkurrin grupe të caktura të muskujve të trupit.

Sesionet e jogës ofrohen për grupë mosha të ndryshme si:
- Joga për të gjithë
- Joga për fëmijë
- Joga për familje
- Joga për shtazana
- Sesione individuale
- Sesione grupore

Veshmbathje të përshtatëshme për aktivitet fizik si dhe ushqimi i fundit që duhet të konsumoni te jetë dy orë para sesisoneve të jogës.
Çmimi për biletë nga: €
Shto në shportë
Produkte të ngjajshme
Kamping në Sharr
Kamping në bjeshkët e Sharrit në lartësi mbidetare 1800m, hotel me 5 billion yje
nga: 25.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Lojza Yoga retreat
Trajtojeni dhe shpërbleni veten me një Yoga retreat dy ditor në bjeshkët e nemura, në bujtinën fantastike Lojza. Fillojeni dhe mbaroni ditën me yoga dhe ndjejeni qetësinë e natyrës brenda trupit e mendjes tuaj.
nga: 80.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Yoga në Prizren
Yoga sesionet në ambient të hapur sjellin shumë përfitime për shëndetin tonë, andajë nëse je në Prizren eja praktikojmë joga së bashku në ma të bukrin vend.
nga: 5.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Flia - Shijoni ushqimin dhe përgatitjen e flisë
Gatimi në ambient të hapur është eksperiencë në vete
nga: 11.45 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet