0
Shpresas Yoga
Lojza Yoga retreat
Eksperiencat - Peja

Trajtojeni dhe shpërbleni veten me një Yoga retreat dy ditor në bjeshkët e nemura, në bujtinën fantastike Lojza. Fillojeni dhe mbaroni ditën me yoga dhe ndjejeni qetësinë e natyrës brenda trupit e mendjes tuaj.

Çka ofron një yoga retreat:
- Energji pozitive për tupin dhe mendjen tuaj,
- Relaksim dhe qetësim të mendjes e trupit tuaj,
- Lidhje dhe bashkëveprim me natyrën
- Meditim

Çka përfshihet në ofertë:
- Transporti me autobus nga Prishtina deri në Pejë,
- Hiking deri në bujtinë (10km),
- 2 netë fjetje dhe ushqim në bujtinën Lojza,
- Sesione të yogas në natyrë,
- Sesione meditimi në natyrë,
- Reiki healing sesione,
- Aktivitete tëlira nënatyrë,
- Hiking nga bujtina deri në qytet,
- Transporti nga Peja në Prishtinë
Çmimi për biletë nga: €
Shto në shportë
Produkte të ngjajshme
Yoga në park të qytetit 26 Gusht
Yoga është një praktikë e lashtë fizike, mendore dhe shpirtërore që e ka origjinën nga India.Sesionet përfshijnë ushtrimet për frymëmarrjen, meditimin, ushtrime të caktuara fizike (pozicione të trupit që ndryshe quhen asana) të cilat tërheqin dhe tkurrin grupe të caktura të muskujve të trupit.
nga: 5.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Yoga
Joga është një praktikë e lashtë fizike, mentale dhe vjeshta është një kohë tranzicioni dhe transformimi. Te praktikojmë së bashku joga për t`ju ndihmuar të trajtoni gjithçka që vjen në këtë sezon dhe të lirojm atë që nuk ju shërben më.
nga: 5.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Vizito Pyllin e Arinjve Prishtina
Përvojë të paharrueshme për të mësuar dhe eksploruar në natyrë.
nga: 2.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Manifesta 14 Prishtina Mediated Tours
We invite you to join our mediators for one of our five available tours.
nga: 50.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet