0
Shpresas Yoga
Yoga në park të qytetit 26 Gusht
Eksperiencat - Prishtina

Yoga është një praktikë e lashtë fizike, mendore dhe shpirtërore që e ka origjinën nga India.Sesionet përfshijnë ushtrimet për frymëmarrjen, meditimin, ushtrime të caktuara fizike (pozicione të trupit që ndryshe quhen asana) të cilat tërheqin dhe tkurrin grupe të caktura të muskujve të trupit.

Sesionet e jogës ofrohen për grupë mosha të ndryshme si:
- Joga për të gjithë
- Joga për fëmijë
- Joga për familje
- Joga për shtazana
- Sesione individuale
- Sesione grupore
Çmimi për biletë nga: 5.00€
Shto në shportë
Zbritjet për rezervimet grupore:
Çmimi për biletë nga: 4.50€
Blej 10 bileta, kurse 0.5€ për biletë!
Shto në shportë
Produkte të ngjajshme
Gjueti e këpurdhave
Gjueti e këpurdhave në malet e Sharrit
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Lojza Yoga retreat
Trajtojeni dhe shpërbleni veten me një Yoga retreat dy ditor në bjeshkët e nemura, në bujtinën fantastike Lojza. Fillojeni dhe mbaroni ditën me yoga dhe ndjejeni qetësinë e natyrës brenda trupit e mendjes tuaj.
nga: 80.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Yoga në Prizren
Yoga sesionet në ambient të hapur sjellin shumë përfitime për shëndetin tonë, andajë nëse je në Prizren eja praktikojmë joga së bashku në ma të bukrin vend.
nga: 5.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Eksploro Kishën shpellë
Eksploro kishën madhështore shpellë të Shën Pjetrit në Kabash
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet