0
Manifesta Biennial
Manifesta 14 Prishtina Mediated Tours
Eksperiencat - Prishtina

We invite you to join our mediators for one of our five available tours.

Each tour is 90-minutes long and involves sharing, listening, and telling each other stories triggered by the artistic and urban interventions, exploring how they can transform our common experience and collectively envision the public space and future of Prishtina
Mediation Tours: 50.00€
Shto në shportë
Lista e pjesëmarrësve:
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet