0
Shpresas Yoga
Yoga në Prizren
Eksperiencat - Prizren

Yoga sesionet në ambient të hapur sjellin shumë përfitime për shëndetin tonë, andajë nëse je në Prizren eja praktikojmë joga së bashku në ma të bukrin vend.

Sesionet në ambient të hapur përfshijnë:

- Ushtrimet për frymëmarrjen
- Meditimi
- Ushtrime të caktuara fizike (asana) të cilat tërheqin dhe tkurrin grupe të caktura të muskujve të trupit.
- Relaksim

Veshmbathje të përshtatëshme për aktivitet fizik si dhe ushqimi i fundit që duhet të konsumoni te jetë dy orë para sesisoneve të jogës.
Çmimi për biletë nga: 5.00€
Shto në shportë
 
Vlerësimet
(nga 1 vlerësime)
Produkte të ngjajshme
Lojza Yoga retreat
Trajtojeni dhe shpërbleni veten me një Yoga retreat dy ditor në bjeshkët e nemura, në bujtinën fantastike Lojza. Fillojeni dhe mbaroni ditën me yoga dhe ndjejeni qetësinë e natyrës brenda trupit e mendjes tuaj.
nga: 80.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Gjueti e këpurdhave
Gjueti e këpurdhave në malet e Sharrit
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Shanti Yoga Fest Kosovo
Bashkohuni me ne për t`u lidhur përsëri me njëri-tjetrin dhe me atë që duam më së shumti!!
nga: 10.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Flia - Shijoni ushqimin dhe përgatitjen e flisë
Gatimi në ambient të hapur është eksperiencë në vete
nga: 11.45 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet