0
Grima Berisha
 
  (nga 2 vlerësime)
Vlerësimet nga produktet e operatorit
 • Nje eksperience e paharruar per ne si ekip, ku perveq natyres piktorese dhe mjaft te bukur, shijuam edhe ushqimin tone tradicional dhe te parapelqyer flin.
 • 24/05/2021, Blerina Berjani   (Flia - Shijoni ushqimin dhe përgatitjen e flisë)
  Listo të gjitha vlerësimet
  Ofertat e operatorit
  Flia - Shijoni ushqimin dhe përgatitjen e flisë
  Gatimi në ambient të hapur është eksperiencë në vete
  nga: 11.45 €
  5.00   (2 vlerësime)
  Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
  Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
    Tiketa për aktivitetin [X]  
  Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
  Pranoj kushtet