0
Bujtina LOJZA
Bujtina LOJZA
Akomodimet rurale - Deçan

Nga data
Deri daten
Persona
Verifiko disponueshmërinë
Bujtina Bujtina LOJZA është një bujtinë e vogël dhe shumë komode në zemër të bjeshkës Roshkodol.

Bjeshkët e nemura shijohen në Bujtinën Lojza, shtigje të pa numëra për ecje, ngjitje dhe aktivitete tjera në natyre, hapësirë për akomodim të 15 vizitorëve duke përfshirë hapësira rereacionale dhe shoqërore.
Lojza ofron mengjes dhe darkë nga kuzhina tradicionale e bujtinës, si dhe sanduiq për të gjithë vizitorët që dalin në ecje, ngjitje dhe aktivitete tjera në bjshkë.
Produkte të ngjajshme
Paragliding Prizren
Fluturime dyshe me Paragllajd mbi qytetin e Prizrenit
nga: 70.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Eksploro Kishën shpellë
Eksploro kishën madhështore shpellë të Shën Pjetrit në Kabash
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Hiking - Maja e Oshlakut / Sharr - 11.10.2020
Ecja në kurriz të Oshlakut ofron një nga ecjet më panoramike në bjeshkët e Sharrit
nga: 12.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Hiking-Maja e Lubotenit në bjeshkët e Sharrit
Ngjitje në majen e Lubotenit në bjeshkët e Sharrit Të shtunen me 28.11.2020 per nder te dites e flamurit kombetar, grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Majën e Lubotenit, 2498m/lmd, maje kjo e cila ndodhet ne vargmalet e Sharrit.
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet