0
Bujtina LOJZA
Bujtina LOJZA është një bujtinë e vogël dhe shumë komode në zemër të malit Roshkodol
Ofertat e operatorit
Bujtina LOJZA
Bujtina Bujtina LOJZA është një bujtinë e vogël dhe shumë komode në zemër të bjeshkës Roshkodol.
nga: 100.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet