0
Balkan N` Adventure
Balkan Natural Adventure është tour operator Zvicerano-Kosovar

Prezantuar së fundmi në Financial Times, The Guardian, The Strait Times të Singaporit dhe Il Sole 24 Ore të Italisë, Balkan Natural Adventure ka fituar vlerësime me pesë yje nga TripAdvisor me më shumë se 120 komente në 10 gjuhë të ndryshme.

Me marrëveshjeve B2B me kompani turistike dhe udhëtimesh me qendër në Mbretërinë e Bashkuar, Belgjikë, Poloni, Republikën Çeke dhe Serbi, Balkan Natural Adventure ofron një shumëllojshmëri të aventurave në natyrë dhe përvojave kulturore për udhëtarët nga e gjithë bota.

Themeluar në 2015 nga udhëzuesi lokal i aventurave të Kosovës Nol Krasniqi dhe ekzekutivi i marketingut ndërkombëtar Zvicerano-Kosovar Virtyt Gacaferri, BN Adventure ofron përvojë të thellë të Peaks of the Balkans dhe destinacioneve të tjera në rajon.
 
  (nga 2 vlerësime)
Vlerësimet nga produktet e operatorit
 • Si pervoje e imja e pare do te mbetet e pa harruar. Nje aventure e percjellur me shume informata rreth asaj cka na rrethonte sa ishim ne bjeshket e Rugoves.
 • 01/12/2020, gonxhe konjufca   (Via Ferrata Ari)
 • Aventure e jashtezakonshme, emocion, adrenaline dhe kujtime te paharrueshme ne Gryke te Rugoves! Guide dhe sherbim profesional nga ekipi BNA
 • 01/12/2020, Ardall Celina   (Via Ferrata Ari)
  Listo të gjitha vlerësimet
  Ofertat e operatorit
  Via Ferrata Mat
  Via Ferrata Mat është e gjatë 500 metra dhe shtrihet horizontalisht. Merr kohë rreth 1 orë e gjysmë të kompletohet. Konsiderohet si ``e lehtë`` dhe nuk kërkon eksperiencë paraprake.
  nga: 30.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Via Ferrata Marimangat
  Via Ferrata Marimangat është e gjatë 1 km dhe merr kohë rreth 3 deri në 4 orë deri në përfundim. Kalon nga ura Tibetiane që është 40 metra e gjatë dhe 60 metra e lartë. Konsiderohet si ``e vështirë`` dhe sugjerohet të keni eksperiencë paraprake. Cmimi: 60 Euro per nje person; 30 Euro per person per grupet prej 2 personash; 20 Euro per person per grupet prej 3 ose me shume personash.
  nga: 60.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Via Ferrata Ari
  Via Ferrata Ari është e gjatë 450 metra dhe shtrihet vertikalisht. Merr kohë 2 orë e gjysmë deri në 3 orë të kompletohet. Konsiderohet si ``e lehtë`` dhe nuk kërkon eksperiencë paraprake.
  nga: 40.00 €
  5.00   (2 vlerësime)
  Zip Line
  Zip line ndodhet në Grykën së Rugovës, vetëm 4 kilometra larg nga qendra e qytetit te Pejes. Ka gjatësi 650m dhe zgjatë rreth 1 minutë e 20 sekonda.
  nga: 10.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Via Ferrata Shpellat
  Via Ferrata Shpellat është e gjatë 500 metra, merr kohë rreth 2 orë e gjysmë deri në 3 orë të kompletohet. Kalon përgjatë 8 shpellave, që është arsyeja kryesore e këtij emërtimi. Konsiderohet si ``e vështirë``.
  nga: 40.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
  Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
    Tiketa për aktivitetin [X]  
  Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
  Pranoj kushtet