0
Kayak Kosova
Bashkohuni me ne për një turne në lumenjtë dhe liqenet e Kosovës. Merrni miqtë dhe kolegët tuaj dhe rezervoni një ngjarje që nuk do ta harroni kurrë!
Të gjitha pajisjet janë të përfshira dhe varka jonë mbështetëse do të jetë gjithmonë me grupin.
Ofertat e operatorit
Trip një ditorë me Kayak në Drinin e Bardhë
Eksplorimi i Drinit të Bardhë prej një prespektive të veçnatë është parajsë e vërtetë për dashamirët e aktiviteteve rekreative Ujore në natyrë.
nga: 35.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet