0
X Trailers
Klub i vrapimit malor
 
  (nga 23 vlerësime)
Vlerësimet nga produktet e operatorit
 • JU LUMTEEE!!!!!
 • 25/10/2021, Rita Zeqiri   (Prishtina Trails 2021)
 • Great run, great organization, and great people!
 • 25/10/2021, Roland Bartetzko   (Prishtina Trails 2021)
 • Great organization, friendly faces everywhere. Enough refreshment stations.
 • 25/10/2021, Metodi Chilimanov   (Prishtina Trails 2021)
 • +
 • 09/12/2020, Ardian Veliu   (Prishtina Trails 2021)
 • Ka qenë një wxperiencë e mirë
 • 25/10/2021, Sabri Gashi   (Prishtina Trails 2021)
 • Ishte hera pare personalisht, organizimi ne nivel, kenaqesi me qen pjese e ketij eventi.
 • 25/10/2021, Blerim Haliti   (Prishtina Trails 2021)
 • Organizimi super, vetem kam prite foto ma te mira!
 • 25/10/2021, Dren Ibrahimi   (Prishtina Trails 2021)
 • E mrekullueshme!
 • 31/10/2021, Adriana Kabashi   (Prishtina Trails 2021)
 • Super eksperience!
 • 25/10/2021, FISNIK LLUGALIU   (Prishtina Trails 2021)
 • Organizim i hatashëm!
 • 25/10/2021, Fatos Vllahinja   (Prishtina Trails 2021)
 • Gare shume e mire perjashtimisht qe konkurenca ishte jo e madhe dihet shkaku i pandemis shtegu i mire pa ndonje rrezik te madhe per ndonje lendim gjate vrapimit kishte pika te mjaftushme furnizimi edhe orjentimi ne shteg ishte ne nivelin e duhur organizimi ishte kësaj here perfekt uroj qe edhe herave tjera te jeni keshtu ne nivelin e till te oraganizimit . Per mu veqanerisht ishte vrapim i organizuar fort mire . Prandaj ju uroj per organizimin e gares edhe shpresoj ta beni vjetore te njejten . Shihemi ne garat tjera te organizuara nga ju. Me respekt.
 • 29/10/2021, Naim Foniqi   (Prishtina Trails 2021)
 • Pershendetje. Organizimi ka qene shume shume i mire. Kurse arsyeja pse po ua jap kater yje eshte shkaku i medales shume te dobet ne dizajn dhe material.
 • 28/10/2021, Dorlir Kraja   (Prishtina Trails 2021)
 • Prishtina Trails ishte gara ime e parë me 20 km. Ishte sa sfiduese (sepse kushtet atmosferike i kam menduar si pengesë para se ta filloja vrapin) por aq edhe kënaqësi e pafundme (sepse kur e kryen garën e kupton që gjithcka ka qenë në nivel dhe është dashur ta menaxhosh veç vetëveten e jo rrethanat tjera.). Më ka pëlqyer pozitiviteti dhe përkrahja e vullnetarëve të çdo CP si dhe kujdesi që kanë treguar ndaj nesh. Mendoj që në çdo garë, një pikë që duhet të jetë më e fortë nga të gjitha, janë njerëzit në rolin e vulletarëve sepse ta bëjë garën më interesante dhe më pak të lodhshme.
 • 25/10/2021, Liridona Shehu   (Prishtina Trails 2021)
 • E mrekullueshme
 • 25/10/2021, Lulzim Ahmeti   (Prishtina Trails 2021)
  Listo të gjitha vlerësimet
  Ofertat e operatorit
  Prishtina Trails 2021
  Prishtina Trails është garë e vrapimit malor që organizohet nga X-Trailers me 10 tetor 2021
  nga: 7.00 €
  4.80   (23 vlerësime)
  Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
  Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
    Tiketa për aktivitetin [X]  
  Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
  Pranoj kushtet