0
X Trailers
Prishtina Trails 2024
Garat - Prishtina

Gara ma e madhe e vrapimit në shtigjet vjen me edicionin e gjashtë në Gërmi me 22 dhe 23 qershor 2024.

350 vrapues do të nisin dhe përfundojnë garën në Peisazhin e Mbrojtur të Gërmisë, në Prishtinë. Këtë edicion vazhdojmë me organizimin e garës gjatë dy ditëve të fundjavës. Dita e parë vrapim për moshat e reja, fëmijë dhe të rinjë. Dita e dytë distancat garuese në 10km, 23km dhe 47km. Detajet e shtigjeve mund t`i gjeni në website. Edicioni i gjashtë i Prishtina Trails organizohet nga “X Trailers”.
Distanca 10km : 15.00€
Shto në shportë
Distanca 23km: 20.00€
Shto në shportë
Distanca 47km: 25.00€
Shto në shportë
Lista e pjesëmarrësve:
Distanca 10km
1001
ENI ELBASANI
F
1002
GENAELA BEJTULLAHU
F
1003
FESTIM BEJTULLAHU
M
1004
MILAIM BISLIMI
M
1005
PëRPARIM MUJA
M
1006
LIRIDONA ABDULLAHU
F
XK
1007
TRINGA RAMADANI
F
XK
1008
VEPRIM PRESHEVA
M
XK
K.A Lugina
1009
FEHMI RAMOSAJ
M
XK
X-Trailers
1010
DONI SHEHU
F
XK
X-Trailers
1011
DRITON TAHIRI
M
XK
X-Trailers
1012
DONA ZEKA
F
XK
X Trailers
1013
FATJON HAMZA
M
XK
Botusha
1014
GEZIM REXHEPI
M
XK
-
1015
VALON REXHEBEQAJ
M
XK
-
1016
ENJELJETë ADEMI
F
XK
Individ
1017
ELVIRA DUSHKU
F
XK
Federata e Basketbollit e Kosoves
1018
GENC ABDYLI
M
XK
X-trailers
1019
ARDIAN NIKAJ
M
XK
Njesia Koronare
1020
DRILON GASHI
M
XK
SMAD
1021
REBECCA WERKMANN
F
XK
me.qef
1022
GISELHER WOITE
M
DE
/
1023
AFERDITA ZAGANJORI
F
AL
individual
1024
KRESHNIK JASHARI
M
XK
Ferizaj Runners
1025
GENTIAN MEHMETI
M
XK
PTS
1026
FETIJE FERATAJ
F
XK
SHMU Elena Gjika
1027
ALTIN RRAHMANI
M
XK
Kroni fight team
1028
SHKELZEN ZARIQI
M
XK
Aralytiks
1029
UTA IBRAHIMI
F
XK
X-Trailers
1030
RRON DUSHULLOVCI
M
XK
X-Trailers
1031
KUSHTRIM PALUSHI
M
XK
X-Trailers
1032
BERAT OSMANI
M
MK
Tetova run
1033
EDMOND SHTANAJ
M
XK
YNWA
1034
ERVIN METANI
M
AL
#vraplale
1035
MIRSAD PLUMBI
M
AL
#vraplale
1036
MERSIN KASEMI
M
AL
#vraplale
1037
BESNIK KASEMI
M
AL
#vraplale
1038
SHKURTE BERISHA
F
XK
Aralytiks
1039
LIS HOXHA
M
XK
#
1040
ALTIN BEGOLLI
M
AL
#vraplale
1041
ISABEL STOSIK
F
DE
me.qef
1042
JETON LATIFI
M
XK
me.ef
1043
HEROLIND GERBESHI
M
XK
FSK
1044
ATDHE MEHMETI
M
XK
FSK
1045
ALBERT OSMANI
M
XK
FSK
1046
ARLIND BEGAJ
M
XK
FSK
1047
ARLIND GOVORI
M
XK
FSK
1048
LEOTRIM ZENA
M
XK
FSK
1049
GRANIT SADIKU
M
XK
FSK
1050
AIDA MUSLIU
F
XK
FSK
1051
VANESA RUDARI
F
XK
FSK
1052
DARDAN BERISHA
M
XK
X-Trailers
1053
LEUTRIM OSMANI
M
XK
X-Trailers
1054
KRENARE LILA
F
XK
Quantum Quicks
1055
ERGYS REXHA
M
XK
Gjakova Trail
1056
BENETA REXHA
F
XK
Gjakova Trail
1057
EDUARD GOJANI
M
XK
X-Trailers
1058
ARLIND EMINI
M
XK
/
1059
YLBER HALITI
M
XK
Klubi i Atletikes Lugina
1060
ARIAN SULA
M
AL
#vraplale
1061
IMER SHESHI
M
AL
#vraplale
1062
BLEDAR MESI
M
AL
#vraplale
1063
ALKET METANI
M
AL
#vraplale
1064
AFRIM HAJREDINI
M
XK
individual
1065
KUSHTRIM KOMONI
M
AL
Gjakova Trail
1066
NOLIANA KUSARI
F
XK
Gjakova Trail
1067
SHABAN ÇERKINI
M
XK
Abri e Poshtme
1068
SHPEND HOXHA
M
XK
X-Trailers
1069
ALTIN GASHI
M
XK
Aralytiks
1070
ENVER BAJRAMI
M
XK
X-Trailers
1071
XHEVDET XHEMAJLI
M
XK
Vrapimi i Marsit "Izbica 147"
1072
TRINA BINAKU
F
XK
IronBrothers Crossfit
1073
GANIMETE FLUGAJ
F
XK
X-Trailers
1074
BLINA SMAILAJ
F
XK
Aralytiks
Distanca 23km
2001
BLERON RRUSTEMI
M
2002
ENIS ALIU
M
2003
PETRIT GORA
F
2004
VULLNET SANAJA
M
2005
ARLIND HAJREDINAJ
M
XK
Bishat
2006
ALEXANDER VOJVODA
M
AT
Blau-Weiß Linz
2007
GENTIAN KELMENDI
M
AL
TIFOZAT KUQ E Zi
2008
JUSUF HOXHA
M
XK
X-Trailers
2009
QENDRESA GASHI
F
XK
2010
FATOS VLLAHINJA
M
XK
Individual
2011
JETON JASHANICA
M
XK
Lipjani
2012
RIAD JANUZI
M
XK
Aralytiks
2013
NAZMI LECAJ
M
XK
Individual
2014
ILJASA SALIHU
M
MK
/
2015
ARTAN KOLA
M
AL
Maraton Albania
2016
LABI NOTI
M
XK
KTRA
2017
HAMZA SYLQA
M
XK
FitBox
2018
BOJKEN SHEHU
M
AL
Maraton Albania
2019
ENGJELL BUZHALA
M
XK
Gërmia 555
2020
ETNIK UKA
M
XK
X-Trailers
2021
ELNA ESHREFI
F
XK
n/a
2022
SHERIF GERBESHI
M
XK
Germija 555
2023
HAJREDIN FERATAJ
M
XK
Vrapimi i Marsit
2024
DARDAN BEKAJ
M
XK
Balltrotter
2025
ALBERT ISLAMI
M
XK
Gjakova Trail
2026
ARBER DOLI
M
XK
Marathonomak
2027
DONAT SYLA
M
XK
X Trailers
2028
STEFANO DI PERSIO
M
IT
private
2029
ENVER SINIDOLLI
M
XK
Gërmia555
2030
MENTOR LATIFI
M
XK
X-Trailers
2031
LIRIDON BALLATA
M
XK
X Trailers
2032
ERMAL SHALA
M
XK
Individual
2033
JUSUF ISLAMI
M
XK
X-Trailers
2034
SAHIT BERISHA
M
XK
FSK
2035
AVNI RAMOSAJ
M
XK
X Trailers
2036
SHPEND MUSTAFA
M
XK
Aralytiks
Distanca 47km
3001
BERSANT SELMANI
M
AL
Albanian Alps
3002
FATMIR ISMAJLI
M
XK
Quantum Quicks
3003
WILL MARSHALL
M
XK
N/A
3004
ERION KRASNIQI
M
XK
Aralytiks
3005
DAFINA MORINA
F
XK
X-Trailers
3006
BESNIK REXHEPI
M
XK
N/A
3007
VETON ZAGI
M
XK
X-Trailers
3008
GOJART ZYBERAJ
M
XK
Individual
3009
ARDIAN VELIU
M
XK
X-Trailers
3010
GRANIT BORDONIQI
M
XK
BMFG
Produkte të ngjajshme
Istogu Trail - Izet Shatri
Istogu Trail: Epopeja e Prillit - Izet Shatri është garë e përvjetshme vrapimi e cila organizohet për hir të kujtimit dhe respektit të përjetshëm për të gjithë dëshmorët që flijuan jetën e tyre për lirinë e popullit.
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Vrapimi i Nëntorit
Edicioni i tretë i ``Vrapimit të Nëntorit`` do të mbahet më 28 nëntor 2023.
nga: 10.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Gjysmë Maratona Ferizaj 2023
Gjysmë Maratona Ferizaj është një garë e vrapimit, e organizuar nga Ekipi Ferizaj Runners, që do të mbahet në Ferizaj.
nga: 5.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet