0
X Trailers
Trail running club
 
  (from 23 reviews)
Reviews from operator products
 • JU LUMTEEE!!!!!
 • 25/10/2021, Rita Zeqiri   (Prishtina Trails 2021)
 • Ka qenë një wxperiencë e mirë
 • 25/10/2021, Sabri Gashi   (Prishtina Trails 2021)
 • Great run, great organization, and great people!
 • 25/10/2021, Roland Bartetzko   (Prishtina Trails 2021)
 • E mrekullueshme!
 • 31/10/2021, Adriana Kabashi   (Prishtina Trails 2021)
 • E mrekullueshme
 • 25/10/2021, Lulzim Ahmeti   (Prishtina Trails 2021)
 • Organizim i hatashëm!
 • 25/10/2021, Fatos Vllahinja   (Prishtina Trails 2021)
 • Pershendetje. Organizimi ka qene shume shume i mire. Kurse arsyeja pse po ua jap kater yje eshte shkaku i medales shume te dobet ne dizajn dhe material.
 • 28/10/2021, Dorlir Kraja   (Prishtina Trails 2021)
 • Organizimi super, vetem kam prite foto ma te mira!
 • 25/10/2021, Dren Ibrahimi   (Prishtina Trails 2021)
 • Super eksperience!
 • 25/10/2021, FISNIK LLUGALIU   (Prishtina Trails 2021)
 • +
 • 09/12/2020, Ardian Veliu   (Prishtina Trails 2021)
 • Ishte hera pare personalisht, organizimi ne nivel, kenaqesi me qen pjese e ketij eventi.
 • 25/10/2021, Blerim Haliti   (Prishtina Trails 2021)
 • Gare shume e mire perjashtimisht qe konkurenca ishte jo e madhe dihet shkaku i pandemis shtegu i mire pa ndonje rrezik te madhe per ndonje lendim gjate vrapimit kishte pika te mjaftushme furnizimi edhe orjentimi ne shteg ishte ne nivelin e duhur organizimi ishte kësaj here perfekt uroj qe edhe herave tjera te jeni keshtu ne nivelin e till te oraganizimit . Per mu veqanerisht ishte vrapim i organizuar fort mire . Prandaj ju uroj per organizimin e gares edhe shpresoj ta beni vjetore te njejten . Shihemi ne garat tjera te organizuara nga ju. Me respekt.
 • 29/10/2021, Naim Foniqi   (Prishtina Trails 2021)
 • Prishtina Trails ishte gara ime e parë me 20 km. Ishte sa sfiduese (sepse kushtet atmosferike i kam menduar si pengesë para se ta filloja vrapin) por aq edhe kënaqësi e pafundme (sepse kur e kryen garën e kupton që gjithcka ka qenë në nivel dhe është dashur ta menaxhosh veç vetëveten e jo rrethanat tjera.). Më ka pëlqyer pozitiviteti dhe përkrahja e vullnetarëve të çdo CP si dhe kujdesi që kanë treguar ndaj nesh. Mendoj që në çdo garë, një pikë që duhet të jetë më e fortë nga të gjitha, janë njerëzit në rolin e vulletarëve sepse ta bëjë garën më interesante dhe më pak të lodhshme.
 • 25/10/2021, Liridona Shehu   (Prishtina Trails 2021)
 • Great organization, friendly faces everywhere. Enough refreshment stations.
 • 25/10/2021, Metodi Chilimanov   (Prishtina Trails 2021)
  Load all reviews
  Tour operator products
  Prishtina Trails 2021
  Prishtina Trails is a trail running event organized by X-Trailers on 10 October 2021
  from: 7.00 €
  4.80   (23 reviews)
  This project has been supported by:
  Payments and card processing offered by:
    Tiketa për aktivitetin [X]  
  By using KosovoPass.com you agree with our terms of use and the use of Cookies. Cookies are used for content personalization purposes and for statistics.   Click here to read the Terms of use
  Accept terms