0
Kosovo Rocks
 
  (nga 2 vlerësime)
Vlerësimet nga produktet e operatorit
 • Fantastike
 • 13/06/2021, Gezim Avdiu   (Via Ferrata Panorama)
 • Mire shume, por do të doja të ishte edhe më sfidues
 • 08/06/2021, Arber Kabashi   (Via Ferrata Panorama)
  Listo të gjitha vlerësimet
  Ofertat e operatorit
  Leqni i Jazhincës / Sharr
  Përjetoni bukuritë e liqenit të jashtëzakonshëm të Jazhinces në Bjeshkët e Sharrit.
  nga: 20.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Via Ferrata Panorama
  Via Ferrata ``Panorama`` Prizren, ndodhet në grykën e Lumbardhit të Prizrenit
  nga: 20.00 €
  4.25   (2 vlerësime)
  Maja e Oshlakut / Sharr
  Ecja në kurriz të Oshlakut ofron një nga ecjet më panoramike në bjeshkët e Sharrit
  nga: 20.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Via Ferrata Weekend në Kosovë
  Aventurë dhe kujtime të veçanta në Via Ferrata fundjavën tuaj në Kosovë. Shijoni dhe përjetoni aventurën në Pejë, Deçan dhe Prizren!
  nga: 95.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
  Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
    Tiketa për aktivitetin [X]  
  Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
  Pranoj kushtet