0
SuperXplorers
SuperXplorers është operator turistik i cili ndërlidhë produktet/turet në mënyrën më të pazakonshme nëpër Kosovë, Shqipëri, Mal të Zi dhe Maqedoni Veriore.

Të shtyrë nga pasioni për udhëtimin dhe aventurën dhe të inspiruar nga bukuria dhe shumëllojshmëria e rajonit, ne duam të ndajmë me Botën perlat e këtyre vendeve dhe përvojat unike.

Mjeshtria jonë është kombinimi i historisë dhe kulturës me natyrën dhe aventurën për të krijuar përvoja që lënë gjurmë në jetën e njerzve.

Ndihma ndaj bizneseve vendore përderisa promovojmë rajonin është mënyra jonë e fuqizimit të turizmit të qëndrueshëm.
 
  (nga 11 vlerësime)
Vlerësimet nga produktet e operatorit
 • Eksperienc shumë e bukur, e pa harruar
 • 31/08/2020, Blerton Hasani   (Kajak në Liqenin e Badovcit)
 • Shume relaksuese dhe argetuese!
  10 out of 10, would come again :)
 • 26/08/2020, Lyron Celina   (Kajak në Liqenin e Badovcit)
 • Beautiful place, especially when accompanied by a Kajaki tour, Very special beautiful and relaxing experience. The way of booking is very easy and at reasonable prices. (vend i bukur , eksperience e jashtezakonshme dhe e veqant, si dhe shume relaksuse)
 • 07/09/2020, Loreta Uka   (Kajak në Liqenin e Badovcit)
 • Menyre e perkryer per me e shiju Badovcin :) ... Taulanti e Ariani si ne cdo aktivitet tjeter, te jashtezakonshem!
 • 26/08/2020, Ardall Celina   (Kajak në Liqenin e Badovcit)
 • Eksperience shume e mire per mu e familje, me e majte men, stafi jon kujdese shume me na ofru siguri dhe komfort me kajak dhe paisje. Gjithqysh kemi me e provu prap :)
 • 31/08/2020, Enver Kurteshi   (Kajak në Liqenin e Badovcit)
 • ``When in doubt, kayak it out.`` :))
 • 03/09/2020, Valizake Thaqi Celina   (Kajak në Liqenin e Badovcit)
 • Shume ishte eksperience e mire, sigurisht qe do e perserisim.
 • 01/09/2020, Arta Cernobregu Adili   (Kajak në Liqenin e Badovcit)
 • Unike, e qelluar.
 • 31/08/2020, Xheraldina Cernobregu   (Kajak në Liqenin e Badovcit)
  Listo të gjitha vlerësimet
  Ofertat e operatorit
  Via Ferrata Panorama në Grykën e Lumbardhit - Prizren
  Filloje ditën n`shoqni të lindjes së diellit derisa ngjitesh shkëmbinjve të Grykës së Lumbardhit, kur arrin në cak mbushi sytë dhe shpirtin me pamjet e Sharrit Madhështor, e pastaj ec deri në Kalanë e Prizrenit, dhe përfundoje aventurën në Shatërvan duke shiju një çaj apo kafe buzë Urës së Gurit.
  nga: 25.00 €
  Nuk ka ende vlerësime
  Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
  Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
    Tiketa për aktivitetin [X]  
  Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
  Pranoj kushtet