0
Grima Berisha
Flia - Shijoni ushqimin dhe përgatitjen e flisë
Eksperiencat - Vushtrri

Gatimi në ambient të hapur është eksperiencë në vete

Ka diçka shumë të veçantë në gatimet në ambiente të hapura, thjesht ushqimi ka shije shumë të mirë kur gatuhet në abient të hapur! Provojeni!

Çka përfshihet në ofrtë:
- Përgaditja e brumit të flisë me produkte bio nga fshati
- Informata për përbërësit dhe mënyrën e gatimit
- Bashkë-gatim i flisë në furrë druri në ambient të hapur (përgaditja e drekës)
- Shëtitje në bjeshkë të Çiçavicës
- Servimi tradicional i flisë dhe ushqimit përcjellës (kos, djath fshati, turshi, reçel fshati, çaj dhe kafe)
- Foto dhe video nga gatimi dhe drkea

Vendi:
Beçiç, Vushtrri

Ju bëftë mirë
Numri minimal i biletave që mund të rezervoni:
8 bileta
Çmimi për biletë nga: 11.45€
Shto në shportë
Zbritjet për rezervimet grupore:
Çmimi për biletë nga: 10.31€
Blej 10 bileta, kurse 1.14€ për biletë!
Shto në shportë
 
Vlerësimet
(nga 2 vlerësime)
Nje eksperience e paharruar per ne si ekip, ku perveq natyres piktorese dhe mjaft te bukur, shijuam edhe ushqimin tone tradicional dhe te parapelqyer flin.
24/05/2021, Blerina Berjani
Produkte të ngjajshme
Shanti Yoga Fest Kosovo
Bashkohuni me ne për t`u lidhur përsëri me njëri-tjetrin dhe me atë që duam më së shumti!!
nga: 10.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Gjueti e këpurdhave
Gjueti e këpurdhave në malet e Sharrit
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Lojza Yoga retreat
Trajtojeni dhe shpërbleni veten me një Yoga retreat dy ditor në bjeshkët e nemura, në bujtinën fantastike Lojza. Fillojeni dhe mbaroni ditën me yoga dhe ndjejeni qetësinë e natyrës brenda trupit e mendjes tuaj.
nga: 80.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Eksploro Kishën shpellë
Eksploro kishën madhështore shpellë të Shën Pjetrit në Kabash
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet