0
Experience Kosova
Kamping në Sharr
Eksperiencat - Prizren

Kamping në bjeshkët e Sharrit në lartësi mbidetare 1800m, hotel me 5 billion yje

Ecje, ngjitje, kamping, argëtim, ushqim e shumë muhabet në bjeshkët madhështore të Sharrit, aventurë të cilën doni ta përjetoni përsëri.

Çka ofrohet:
- Hotel me 5 miliard yje
- Ecje, shëtitje dhe përjetim i fjetjes në natyre
- Pamje të paharrueshme të maleve të Sharrit

Çka përfshihet në këtë aktivitet:
- Transporti nga qyteti i Prizrenit deri në lokacionin ku vendoset kampi
- Ecje dhe ngjitje në pikat atraktive rreth kampit
- Vendosja e kampit dhe përgaditja e përbashkët e darkës në natyrë
- Fjetja në tenda të pajisura me të gjitha gjërat e nevojshme
- Foto dhe video nga kjo aventurë e jashtëzakonshme

E gjithë kjo eksperiencë organizohet dhe menaxhohet nga guidat tona me eksperiencë shumë vjeçare të ecjes, ngjitjes dhe kampingut në bjeshkët e Sharrit.
Numri minimal i biletave që mund të rezervoni:
6 bileta
Çmimi për biletë nga: 35.00€
Shto në shportë
Produkte të ngjajshme
Gjueti e këpurdhave
Gjueti e këpurdhave në malet e Sharrit
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Eksploro Kishën shpellë
Eksploro kishën madhështore shpellë të Shën Pjetrit në Kabash
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Yoga në Prizren
Yoga sesionet në ambient të hapur sjellin shumë përfitime për shëndetin tonë, andajë nëse je në Prizren eja praktikojmë joga së bashku në ma të bukrin vend.
nga: 5.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Lojza Yoga retreat
Trajtojeni dhe shpërbleni veten me një Yoga retreat dy ditor në bjeshkët e nemura, në bujtinën fantastike Lojza. Fillojeni dhe mbaroni ditën me yoga dhe ndjejeni qetësinë e natyrës brenda trupit e mendjes tuaj.
nga: 80.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet