0
Lura Agroturizëm
Lura Agroturizëm
Akomodimet rurale - Novobërdë

Nga data
Deri daten
Persona
Verifiko disponueshmërinë
Lura Agroturizem ndodhet ne fshatin Makresh I Eperm te Novoberdes. Ky regjion ka nje teren te bukur malor, me fshatra te vegjel, natyre te mrekullueshme dhe trashegimi kulturore.

Në kompleksin tone perfshihen: restoranti me ushiqime lokale nga farmeret e zones, salla e konferencave, bujtinat per akomodim, bodrumi I veres dhe rakise, tersa e jashtme me kuzhinë verore, pemishtja, serrat e perimeve dhe hapesira te tjera.

Çka ofron shtepia malore:
- Kapaciteti i përgjithshëm 8 persona,
- 3 dhoma gjumi në katin e dytë,
- dhoma e ditës dhe banjo në përdhesë
- terracë të jashtme me grill,
- TV + WiFi
- Parking
Produkte të ngjajshme
Ngjitje në majen e Piribregut në Bjeshkët e Sharrit
Të dielen me 01. 11. 2020 grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Majën e Piribregut, 2524m lartësi mbidetare.
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Memory Maker
Hoteli i juaj me 5 miliard yje, në rrota! Krijoni kujtime të paharrueshme, shijoni shëtitjen, qëndrimin dhe fjetjen kudo që ju ndiheni rehat!
nga: 70.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Hiking - Liqeni i Jazhincës 13.09.2020
Përjetoni bukuritë e liqenit të jashtëzakonshëm të Jazhinces në Bjeshkët e Sharrit.
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Kanioni i Fshehur i Kosovës
Në mëngjes, pas mëngjesit, do të shkoni drejt Junikut për t`u drejtuar për në kanionin e fshehur në rrugët e mallkuara dhe për të filluar ecjen tuaj. Një rrugë sfiduese ju çon nëpër pyje dhe poshtë Kanionit të Junikut që u zbulua vetëm në vitin 2007! Kaloni pjesën tjetër të ditës përmes një kanioni të egër dhe të ngushtë dhe shijoni drekën tuaj në një vend të bukur. Nëse kemi akoma pak kohë dhe energji, do të drejtohemi në një vend shumë të vështirë të arritjes, për një pasdite pushimi dhe noti në syrin blu të Junikut!
nga: 50.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet