0
Grima Berisha
Flia - Shijoni ushqimin dhe përgatitjen e flisë
Eksperiencat - Vushtrri

Gatimi në ambient të hapur është eksperiencë në vete

Ka diçka shumë të veçantë në gatimet në ambiente të hapura, thjesht ushqimi ka shije shumë të mirë kur gatuhet në abient të hapur! Provojeni!

Çka përfshihet në ofrtë:
- Përgaditja e brumit të flisë me produkte bio nga fshati
- Informata për përbërësit dhe mënyrën e gatimit
- Bashkë-gatim i flisë në furrë druri në ambient të hapur (përgaditja e drekës)
- Shëtitje në bjeshkë të Çiçavicës
- Servimi tradicional i flisë dhe ushqimit përcjellës (kos, djath fshati, turshi, reçel fshati, çaj dhe kafe)
- Foto dhe video nga gatimi dhe drkea

Vendi:
Beçiç, Vushtrri

Ju bëftë mirë
Numri minimal i biletave që mund të rezervoni:
8 bileta
Çmimi për biletë nga: 11.45€
Shto në shportë
Zbritjet për rezervimet grupore:
Çmimi për biletë nga: 10.31€
Blej 10 bileta, kurse 1.14€ për biletë!
Shto në shportë
 
Vlerësimet
(nga 2 vlerësime)
Nje eksperience e paharruar per ne si ekip, ku perveq natyres piktorese dhe mjaft te bukur, shijuam edhe ushqimin tone tradicional dhe te parapelqyer flin.
24/05/2021, Blerina Berjani
Produkte të ngjajshme
Eksploro Kishën shpellë
Eksploro kishën madhështore shpellë të Shën Pjetrit në Kabash
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Kamping | Eja n`Sharr Fest
Kampingu do të jetë një nga pjesët më të rëndësishme në kuadër të edicionit të parë të Eja n`Sharr Fest, një përvojë unike për ta përjetuar natyrën e mrekullueshme të Sharrit. Paisjet e nevojshme të kampingut (shtresë gome, thes për fjetje, tendë) do të sigurohen nga ne.
nga: 8.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Yoga në park të qytetit 26 Gusht
Yoga është një praktikë e lashtë fizike, mendore dhe shpirtërore që e ka origjinën nga India.Sesionet përfshijnë ushtrimet për frymëmarrjen, meditimin, ushtrime të caktuara fizike (pozicione të trupit që ndryshe quhen asana) të cilat tërheqin dhe tkurrin grupe të caktura të muskujve të trupit.
nga: 5.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Yoga në Prizren
Yoga sesionet në ambient të hapur sjellin shumë përfitime për shëndetin tonë, andajë nëse je në Prizren eja praktikojmë joga së bashku në ma të bukrin vend.
nga: 5.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet