0
NOMAD
Vrapimi i nëntorit
Aventurat - Prekaz

Vrapimi i nëntorit është garë e vrapimit që organizohet me 28 nëntor 2021.

Gara organizohet në një shteg prej 28km, vrapuesit do të nisin dhe përfundojnë garën te Kompleksi Memorial Adem Jashari në Prekaz.
Lista e pjesëmarrësve:
Regjistrimi në garë
ARDIAN VELIU
M
EDUARD GOJANI
M
HAJREDIN FERATAJ
M
NAIM FONIQI
M
MERGIME VESELI
F
ROLAND BARTETZKO
M
XHEVDET XHEMAJLI
M
MENTOR LATIFI
M
NATYRA SHALA
F
ARTAN SEJDIU
M
FEHMI RAMOSAJ
M
NUHI ISUFI
M
URIM BUNJAKU
M
ABDURAHMAN KOCBASHLI
M
JUSUF HOXHA
M
LIRIDONA SHEHU
F
LEUTRIM OSMANI
M
ENVER SINIDOLLI
M
ISMAJL HAXHIJA
M
BERAT FEJZA
M
BETIM IBRAIMI
M
ERIDA KURSHUMLIJA
F
VETON KASAPOLLI
M
ENVER BAJRAMI
M
ASTRON DRESHAJ
M
ARBëR XHEMAJLI
M
SKENDER GASHI
M
VEPRIM PRESHEVA
M
ENIS ALIU
M
UTA IBRAHIMI
F
METODI CHILIMANOV
M
BEDRI SADIKU
M
IMER KURTESHI
M
ARBRESH LIMAJ
M
ARTAN ISMAJLI
M
SHQIPE QOLLAKU
F
QENDRESA GASHI
F
ERZEN ZYBERAJ
M
ARTA KRASNIQI
F
GOJART ZYBERAJ
M
EDMOND JAKUPI
M
BURIM MEHMETI
M
SHKELQIM SOPJANI
M
FISNIK UKA
M
SHEFQET KERA
M
BEKIM SHYTI
M
ARSIM MLINAKU
M
MUHAMET MAXHUNI
M
ARDIAN ADEMI
M
EKREM BEHRAMI
M
LEON THAQI
M
LEUTRIM BAJRAMI
M
BUJAR GASHI
M
ÇLIRIM SAHITI
M
BESIM GASHI
M
SHEMSEDIN VEHAPI
M
DREN IBRAHIMI
M
YLBER PREKAZI
M
FATOS VLLAHINJA
M
LULZIM AHMETI
M
MENDA ZYMBERI
F
DUKAGJIN SADIKU
M
DONIK BLAKAJ
M
LULZIM BUCOLLI
M
NAIM ZYBERAJ
M
ARBëR VITIJA
M
BEJTUSH KIçMARI
M
VULLNET SANAJA
M
SHQIPRIM SELMANI
M
EMIR MIFTARI
M
EDMIR PONIKU
M
KASTRIOT RAMADANI
M
ARMEND LLAPI
M
LEONARD PEçO
M
DASHAMIR ÇALI
M
MIMOZA ISMAILI-MUSTAFA
F
LABINOT LIMONI
M
ALBAN KASUMI
M
KASTRIOT BARUTI
M
ELVIRA IBRAHIMI
F
BLERTA DELIU KODRA
F
VALMIRë DELIU BUçAJ
F
FESTIM KRASNIQI
M
SHABAN KRASNIQI
M
ISA GACAFERI
M
SHKUMBIN VULA
M
MIMOZA ÇITAKU
F
GENTIAN MEHMETI
M
ERJON AMETI
M
MUHAMET SPAHIU
M
ORHAN BAKALLI
M
BETIM SPAHIU
M
ENGJELL LESHI
M
ADEM ZAJMI
M
DURIM BROVINA
M
LIRIDON BALLATA
M
PëRPARIM MUJA
M
AVNI RAMOSAJ
M
BLERIM BERISHA
M
PETER JONES
M
ERVIS SHEHU
M
DURIM NIKçI
M
LIRIAN FERA
M
BESART AHMETI
M
ISMET FERATI
M
Produkte të ngjajshme
Hiking, Maja e Madhe Artanë
Hiking, Maja e Madhe Artanë - Të diellën me 07.02.2021, grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Komunen e Artanës. Kjo është një ecje rekreative dhe mjaftë atraktive sepse do të vizitojmë edhe Kalanë e lashtë të Artanës
nga: €
Nuk ka ende vlerësime
Via Ferrata Shpellat
Via Ferrata Shpellat është e gjatë 500 metra, merr kohë rreth 2 orë e gjysmë deri në 3 orë të kompletohet. Kalon përgjatë 8 shpellave, që është arsyeja kryesore e këtij emërtimi. Konsiderohet si ``e vështirë``.
nga: 40.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Via Ferrata Deçani
Via Ferrata ``Deçani``, ndodhet ne Gryken e Deçanit ne kilometrin e 4, eshte via ferrata me e re ne Kosove dhe ofron pamje spektakolare te Bjeshkeve te Nemuna dhe Maleve te Sharrit. Eshte ne faqe jugore dhe kjo mundeson qe te jete e qaseshme gjate pjeses me te madhe te vitit.
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Gjakova Trail Running 21K
Gjakova Trail Running 21K
nga: 10.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet