0
High Scardus Ultra
High Scardus Ultra
Aventurat - Bjeshkët e Sharrit

Trail running competition in Sharr mountains

Lista e pjesëmarrësve:
Bear Trail 22K
2001
YLBER PREKAZI
M
XK
GËRMIA555
2002
MEHMET KOç
M
TR
Pamir Mountaineers Club
2003
DAFINA MORINA
F
XK
-
2004
FEHMI RAMOSAJ
M
XK
X-Trailers
2005
MARIA SUOKKO
F
FI
non
2006
KENAN JUPOLLI
M
XK
-
2007
MARINA PUGH
F
XK
U.S. Peace Corps
2008
KAYLA COGLE
F
XK
PC Kosovo
2009
BUJAR NELA
M
XK
Green Team
2010
ARBEN LILA
M
XK
Green Team
2011
MIMOZA KUSARI LILA
F
XK
Green Team
2012
PETRIT HOXHA
M
XK
Green Team
2013
JORDAN DEGELIA
M
XK
PCV
2014
MIRLIND GUTAJ
M
XK
Non
2015
SHERIF GERBESHI
M
XK
Germia555
2016
PETAR BULJAN
M
HR
KFOR HRVATSKA
2017
DAUT PIRECI
M
XK
n/a
2018
STEFAN MAGER
M
XK
GIZ
2019
MARKOVIC JOSIP
M
HR
Kfor
2020
JOZO PROJIC
M
HR
Dracari
2021
BETIM BEHLULI
M
XK
Individual
2022
MICHAEL CHANEY
M
US
Elevate Outdoor Adventures
2023
YLLKA BINA
F
XK
KTRA
2024
URIM BIQKAJ
M
XK
Me, myself & I
2025
JOSIP KESINOVIC
M
HR
Krotia KFOR
2026
BURIM MEHMETI
M
XK
X Trailers
2027
BLERIM TAFILAJ
M
XK
Ktra
2028
SAMUEL COMPANYS
M
ES
no team
2029
ISA GACAFERI
M
XK
X Trailers
2030
SUAT IDRIZI
M
MK
Tetova Run
2031
ARBEN BERBATOVCI
M
XK
XTrailes
2032
BERAT OSMANI
M
MK
Tetova Run
2033
ADAM FISCHER
M
US
Elevate Outdoor Adventures
2034
MENTOR LATIFI
M
XK
X Trailers
2035
VETON ZAGI
M
XK
X Trailers
2036
FRANJO DELAC
M
HR
Kfor Croatia
2037
EDUARD GOJANI
M
XK
X-Trailers
2038
ARJAN RESNJA
M
XK
Individ
2039
ARDIAN VELIU
M
XK
X-Trailers
2040
ARBRESH LIMAJ
M
XK
FerizajRunners
2041
ALISA JEFFRIES
F
XK
J
2042
SUZANA KUKALAJ
F
XK
-
2043
KUQE BRAHA
F
XK
KTRA
2044
ELVIRA DUSHKU
F
XK
FBK
2045
NATYRA SHALA
F
XK
Klubi Besa Peje
2046
ARTA BUJUPI
F
XK
KTRA
2047
ENIS THAQI
M
XK
Prizren
2048
KENNETH TAYLOR
M
GB
none
2049
SAFET SYLAJ
M
XK
KA THERANDA
2050
GABRIEL GRABANICA
M
ME
KTRA
2051
CHRISTOPHER BENSON
M
GB
GP
2052
ANDREJ STANIKJ
M
MK
individual
2053
DHURATA LIPOVICA
F
XK
KTRA
2054
ÇLIRIM SAHITI
M
XK
KTRA
2055
MARCELLO CARLO PAGLIARA
M
IT
/
2056
NAIM FONIQI
M
XK
Policia e Kosoves
2057
BLERIM ELSHANI
M
XK
KA THERANDA 1992
2058
NAIM ZYBERAJ
M
XK
Kosova Republike
2059
TONI ILAZI
M
XK
Kryenveti
2060
SHEQIR EJUPI
M
XK
Individ
2061
LABINOT KOLA
M
XK
Ktra
2062
NIAZI ISTOGU
M
XK
KTRA
2063
EDONA GURI
F
XK
FSK
2064
SADIK BUQAJ
M
XK
FSK
2065
ARIZONA SADIKU
F
XK
FSK
2066
OSMAN KRASNIQI
M
XK
FSK
2067
FETAH ZEJNULLAHU
M
XK
FSK
2068
ENVER SAHITAJ
M
XK
FSK
2069
ATDHE MEHMETI
M
XK
FSK
2070
ALEXANDER VOJVODA
M
AT
n/a
2071
ELENA MIESZCZANSKI
F
US
PCVs
2072
OKTAJ BEKJIRI
M
MK
Team Rostushe
2073
BILAL ADEMI
M
MK
Team Rostushe
2074
HARUN ADEMI
M
MK
Team Rostushe
2075
BAJRAM MALAZEZI
M
XK
Malazezi"s team
2076
ZORAN ATANASOV
M
MK
ATG Macedonia
2077
FISNIK SHEHU
M
XK
dr.fis
2078
ALPHONSE KAUDERS
M
XK
Ujqit
2079
LABI NOTI
M
XK
KTRA
2080
KASTRIOT BARUTI
M
XK
Gjakova trail
2081
ENGJELL LLESHI
M
XK
Shkugeza555
2082
ASTRIT AHMA
M
XK
Gjakova trail
2083
BESIM GASHI
M
XK
Germia555
2084
SHEMSEDIN VEHAPI
M
XK
Germia555
2085
SHPEND QAMILI
M
XK
United Nations
2086
OLTION RAMADANI
M
XK
Compex Run
2087
KAREN COUCH
F
US
Elevate Outdoor Adventures
2088
ELVIRA IBRAHIMI HOTI
F
XK
N/a
2089
ANTON LULGJURAJ
M
ME
Labeatet Tuz
2090
ERMIRA MALIQI
F
DE
Bielefeld
2091
LIRIM MALIQI
M
XK
Busavata
2092
DORLIR KRAJA
M
AL
vetë
Eagle Ultra 52K
5001
URAN AHMETI
M
XK
-
5002
NIKOLA ROKVIC
M
SR
DD
5003
JONATHAN TAYLOR
M
US
N/A
5004
SVANTE LUNDGREN
M
SE
gothenburg
5005
MARTIN KERN
M
CH
-
5006
ERZEN ZYBERAJ
M
XK
FJORK MERINO
5007
FABIO CARIMATI
M
IT
Fabio
5008
RICARD MüLLER
M
XK
KTRA
5009
VELJKO VELIMIROVIC
M
SR
Psu Svarog
5010
MILICA VELIMIROVIC
F
SR
Psu Svarog
5011
ALBULENA SADIKAJ UKAJ
F
XK
team KTRA
5012
MARTIN STORK
M
DE
XtremeResolve
5013
ASTRIT DESKU
M
XK
KTRA
5014
LEUTRIM BAJRAMI
M
XK
KTRA
5015
CORNELIA SCHNEIDER
F
DE
non
5016
BURIM LECI
M
XK
KTRA
5017
TAULANT TANUSHAJ
M
XK
KTRA
5018
ILIR REXHA
M
XK
team KTRA
5019
VISAR MUHARREMI
M
XK
team KTRA
5020
ARTAN BEHLULI
M
XK
No team
5021
DAFINA ZYLFIU
F
XK
FSK
5022
ISUF BAJRAKTARI
M
XK
FSK
5023
VULLNET SHEHU
M
XK
Dr.Fis
5024
ARMAND BAKALLI
M
AL
ÇUFO fitness
5025
AGURON HODA
M
XK
Klubi i Triathlonit Dardana
5026
GENCI KAPLLANI
M
AL
Policia e Shqiperise
5027
STEFAN DENKOVSKI
M
MK
5028
BERSANT SELMANI
M
AL
Wienerberger Albanian Alps
5029
LUAN AJETI
M
XK
ktra
5030
BATON GASHI
M
XK
non
5031
SHKUMBIN CENA
M
XK
KTRA
High Scardus Ultra 70K
7001
FISNIK LLUGALIU
M
XK
n/a
7002
DIEDON NIXHA
M
XK
-
7003
URIM AHMETI
M
XK
na
7004
DAN CUCU
M
XK
UN
7005
ELISABETH SCHLEICHER
F
AT
/
7006
EDMOND JAKUPI
M
XK
Policia e Kosoves
7007
KONSTANTINOS GIANNOPOULOS
M
GR
Dynafit Greece - Mountain training solutions
7008
SANJA NAJDOVSKI
F
MK
TREX
7009
IVAN MUKOSKI
M
SR
Pek Gora Kragujevac
7010
MICHAL FILIPEK
M
CZ
UVN
7011
VIGAN HOXHA
M
XK
TERRI TMERRI
7012
GRAMOZ CERNAVERI
M
XK
KOSBIT
7013
VIKTOR OLOV LEONIDOU
M
CY
Kasimis Training
7014
GENTIAN LIKAJ
M
XK
KTRA
7015
EDONIS BUZHALA
M
XK
N/A
7016
IVAN GEORGIEV
M
MK
Simon, Martina & Ivan
7017
ALEK APOSTOLOVSKI
M
MK
TREX
7018
TOMASZ HANDZIAK
M
PL
Lubaczów
7019
AGON DAKU
M
XK
Gjirafa
7020
ALBION BERISHA
M
XK
Gjirafa
7021
HARIS BEKJIRI
M
MK
Team Rostushe
7022
NICOLA GIANNINI
M
IT
X
7023
JASMIN PAJEVIC
F
BA
Kilpi Reacing Team
7024
YLLI SELMANI
M
XK
terri
7025
DENIS ISMANI
M
XK
.
Produkte të ngjajshme
Paragliding Prizren
Fluturime dyshe me Paragllajd mbi qytetin e Prizrenit
nga: 70.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Downhill Bike Trail 04
Shteg bicikletash me gjatesi rreth 10km i ndarë në 4 leshime në sektore të ndryshëm
nga: 35.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Hiking - Liqeni i Kuqishtes dhe Drelaj në Rugovë
Ecja në Liqenat, liqeni i Kuqishtes dhe Drelaj në Rugovë.
nga: 12.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Via Ferrata Panorama
Via Ferrata ``Panorama`` Prizren, ndodhet në grykën e Lumbardhit të Prizrenit
nga: 20.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet