0
High Scardus Ultra
High Scardus Ultra
Aventurat - Bjeshkët e Sharrit

Trail running competition in Sharr mountains

Lista e pjesëmarrësve:
Bear Trail 20K
201
Ardall Celina
M
XK
X Trailers
202
Burim Mehmeti
M
XK
X Trailers
203
Alexander Vojvoda
M
204
svante lundgren
M
SE
none
205
Krenare Karpuzi
F
MK
Carbon
206
Edmond Cukalla
M
AL
Staircase
207
Blerim Berisha
M
XK
X Trailers
208
Veton Kasapolli
M
XK
X Trailers
209
Deborah Keçi
F
AL
Klubi Sportiv Tirana
210
Jusuf Hoxha
M
XK
XTrailers
211
Shkelqim Sopjani
M
XK
X Trailers
212
Milos Taskovic
M
SR
PK Zeleznicar Nis
213
Erida Kurshumlija
F
XK
XTrailers
214
Fehmi Ramosaj
M
XK
X-Trailers
215
Grant Shaw
M
XK
N/A
216
Petrit Vokshi
M
XK
N/A
217
Alban Kurtishi
M
XK
X trailers
218
Mentor Latifi
M
XK
X Trailers
219
Blerta Shabani
F
XK
X Trailers
220
Sevastija Gjorgon
F
MK
TREX
221
Ardijan Azizi
M
222
Kushtrim Palushi
M
XK
X Trailers
223
Goran Markov
M
MK
DALGA
224
Dren Ibrahimi
M
XK
n/a
225
Eros Mehmeti
M
XK
n/a
226
Hana Xhemajli
F
XK
KTRA
227
Alisa Hasani
F
XK
NA
228
Gjorgji Belevski
M
MK
Meridian Athletic Club Kavadarci
229
Riste Belevski
M
MK
Meridian Athletic Club
230
Arlinda Mustafa
F
XK
X Trailers
231
Fatos Fondaj
M
XK
SOLO
232
Dea V. Gjinali
F
XK
/
233
Ereza Vela
F
XK
Run like HER
234
Uran Ahmeti
M
XK
#
235
Elvira Ibrahimi Hoti
F
XK
Run Like Her
236
Xhevdet Gegollaj
M
XK
Fondacioni Jeshil
237
Avni Ramosaj
M
XK
X-Trailers
238
Maria Suokko
F
FI
N/A
239
Menda Zymberi
F
XK
X Trailers
240
Kebir Islami
M
MK
Rostushe
241
Nermin Fejzuli
M
MK
Rostushe
242
Sheval Miftari
M
MK
Rostushe
243
Oktaj Bekiri
M
MK
Rostushe
244
Jona Osmani
F
AL
-
245
Liridon Ballata
M
XK
X-Trailers
246
Andi Kotorri
M
AL
Eagles08
247
Ermelindo Filaj
M
AL
Eagles08
248
Kastriot Ramadani
M
XK
Solo
249
Oltion Ramadani
M
XK
Compex
250
Labi Noti
M
XK
Compex
251
Fisnik Salihu
M
XK
Compex
252
Fikret Shatri
M
XK
Memedheu
253
Ahmed Ademi
M
MK
Rostushe
254
Despina Lazarova
F
MK
/
255
Dario Krstevski
M
MK
/
256
Naim Zyberaj
M
XK
XX
257
Bajram Pirana
M
XK
Prizreni
258
Ylber PREKAZI
M
XK
259
Michael Chaney
M
XK
Elevate Outdoor Adventures
260
Gent Lepaja
M
XK
20
261
Kenneth Taylor
M
GB
none
262
Kastriot Baruti
M
XK
Gjakova trail
263
Engjull Lleshi
M
XK
Gjakova trail
264
Leonard Nezha
M
AL
NOBIS
265
Adriana Cara
F
XK
Alone
266
Karen Couch
F
US
Elevate Outdoor Adventures
267
Fetah Zejnullahu
M
XK
FSK
268
Ardi Retkoceri
M
XK
FSK
269
Arbenit Isaku
M
XK
FSK
270
Binak Podrimqaku
M
XK
FSK
271
Armend Neziraj
M
XK
FSK
272
Arianit Bekaj
M
XK
FSK
273
Naim Muhaxheri
M
XK
FSK
274
Artan Behluli
M
XK
no team
275
Eduard Gojani
M
XK
X Trailers
276
Fatmir Abazi
M
XK
Solo
277
Eren Beksac
M
XK
Prizren
278
larissa bruun
F
FI
unite for children
279
Kasper Hansen
M
XK
Nordic
280
Mikaela Gronqvist
F
XK
Nordic
281
Përparim Muja
M
XK
X-trailers
282
Perparim Muja
M
XK
X-trailers
283
Shpend Bilalli
M
XK
none
284
Dorlir Kraja
M
XK
none
High Scardus Ultra
101
Adam Fischer
M
US
Elevate Outdoor Adventures
102
Vigan Hoxha
M
XK
Gërmia Beardogs
103
Eduan Kruger
M
104
Ardian Veliu
M
XK
X Trailers
105
Edmond Jakupi
M
XK
Policia e Kosoves
106
Gentian Likaj
M
XK
KTRA
107
sukthawee suwannachairop
M
XK
truesouth
108
Kristijan Arsovski
M
MK
TREX
109
Zhikica Ivanovski
M
MK
TREX
110
Sanja Najdovski
F
MK
TREX
111
Viktor Najdovski
M
MK
TREX
112
Toni Manev
M
MK
Mobilana
113
Darko Roglev
M
MK
TREX
114
Aleksandar Simjanoski
M
MK
TREX
115
Dan Cucu
M
RO
UN
116
Nikola Cicoski
M
MK
TREX
117
Ermir Saiti
M
MK
N/A
Eagle Ultra 50K
501
Besnik Rexhepi
M
XK
N/A
502
Gramoz Cernaveri
M
XK
Kosbit
503
Elisabeth Schleicher
F
AT
No team
504
Pops Kustojo
M
505
Ideal Karpuzi
M
MK
CARBON
506
Fisnik Llugaliu
M
XK
N/A
507
Szymon Babinski
M
PL
TRIDivision
508
Wojciech Machnik
M
PL
249challenge
509
Valdete Qollaku
F
XK
X Trailers
510
Erzen Zyberaj
M
XK
511
Genta Ljena
F
US
N/A
512
Michal Walczewski
M
PL
WKB Meta Lubliniec
513
Tamás Fazekas
M
HU
Adrenalin SE
514
Pál Ánbrahám
M
HU
Adrenalin SE
515
Zsolt Balla
M
HU
Adrenalin SE
516
György Fekete
M
HU
Adrenalin SE
517
Burhan Basha
M
XK
518
Nuhi Isufi
M
XK
519
Dejan Todevski
M
MK
Team Salomon/Suunto
520
Vagn Kirkelund
M
DK
TIF
521
Reis Saraci
M
XK
No team
522
Haris Bekiri
M
MK
Rostushe
523
Carlo Winterscheid
M
XK
KTRA
524
Nicola Giannini
M
IT
El Tucan
525
Martina Mileva Jovanovska
F
MK
TREX
526
Szabolcs Háry
M
HU
Sördögök
527
Tanja Babunska
F
MK
TREX
528
Nita Latifi
F
XK
KTRA
529
Vullnet Sanaja
M
XK
Anibar
530
Jusuf Islami
M
XK
solo
531
Agon Daku
M
XK
Gjirafa
532
Yll Bytyqi
M
XK
Gjirafa
533
Albion Berisha
M
XK
Gjirafa
534
Elton Arreza
M
AL
No team
535
Taulant Tanushaj
M
XK
KTRA
536
Cornelia Schneider
F
DE
none
537
Visar Muharremi
M
XK
KTRA
538
Astrit Desku
M
XK
KTRA
Produkte të ngjajshme
Hiking Maja e Kikës - Dardanë
Te dielën më 06.12.2020, grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Majën e Kikës, 1154m/lmd
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Maja e Oshlakut / Sharr
Ecja në kurriz të Oshlakut ofron një nga ecjet më panoramike në bjeshkët e Sharrit
nga: 20.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Zip Line
Zip line ndodhet në Grykën së Rugovës, vetëm 4 kilometra larg nga qendra e qytetit te Pejes. Ka gjatësi 650m dhe zgjatë rreth 1 minutë e 20 sekonda.
nga: 10.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Paragliding Peja
Fluturime dyshe me Paragllajd në Pejë
nga: 70.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet