0
Gjakova Trail
Gjakova Trail Running 21K
Aventurat - Gjakovë

Gjakova Trail Running 21K

10 Shtator 2022 - Gjakova Trail Running 21K
21K: 10.00€
Shto në shportë
Lista e pjesëmarrësve:
21K
1001
Berat Bejtullahu
M
XK
1002
Kastriot Baruti
M
XK
Shkugëza
1003
Gazmend Doli
M
XK
Vëllaznimi
1004
Erëmira Shehu
F
XK
-
1005
Shkumbin Vula
M
XK
-
1006
Erblin Tabaku
M
XK
Vllaznimi
1007
Genaela Bejtullahu
F
XK
7
1008
Flake Dermaku
F
XK
7
1009
Kushtrim Komoni
M
AL
-
1010
Lis Hoxha
M
XK
7
1011
Valdrin Lluka
M
XK
Eloi Roi
1012
Durim Kepuska
M
AL
kepuskas
1013
Noliana Kusari
F
XK
-
1014
Lundrim Qarri
M
XK
Vllaznimi
1015
Elird Qarri
M
XK
Vllaznimi
1016
Bernard Nikaj
M
XK
KTRA
1017
Engjell Lleshi
M
XK
Vllaznimi
1018
Flamur Mula
M
XK
Vllaznimi
1019
Skender Gashi
M
XK
Ka Rahoveci
1020
Granit Bordoniqi
M
XK
KTRA
1021
Enis Aliu
M
RS
Klubi i atletikës Lugina
1022
Labinot Kola
M
XK
KTRA
1023
Orhan Bakalli
M
XK
-
1024
Adem Zajmi
M
XK
-
1025
Syl Bushati
M
XK
-
1026
Sotir Qirjaqi
M
AL
Maraton Albania Tiranë
1027
Erzen Zyberaj
M
XK
XX
1028
Ergys Rexha
M
XK
Vllaznimi
1029
A Lleshi
M
XK
Nederland
1030
Artan Haraqia
M
XK
Vellaznimi
1031
Genc Boshnjaku
M
XK
Vllaznimi
1032
Artan Sejdiu
M
XK
ska
1033
Shkumbin Hoxha
M
XK
-
1034
Blerim Elshani
M
XK
Ska
1035
Blerat Katona
M
FI
Hyvinkään juoksijat ry
1036
Arizona Berdynaj
F
XK
solo
1037
Festim Krasniqi
M
XK
-
1038
Shaban Krasniqi
M
XK
-
1039
Astrit Ahma
M
XK
Shkugëza
1040
Arben Bakalli
M
XK
Vellaznimi
1041
RICARD MüLLER
M
CH
NA
1042
Bejtush Kiçmari
M
XK
KTRA
1043
Blerta Deliu Kodra
F
XK
Run like her
1044
Shkumbin Cena
M
XK
KTRA
1045
Uragan Alija
M
XK
KTRA
1046
Agon Gashi
M
XK
KTRA
1047
Vigan Mustafa
M
XK
KTRA
1048
Viktor Lleshdedaj
M
XK
XX
1049
Jak Komani
M
XK
Shkugëza
1050
Elvira Dushku
F
XK
Federata e Basketbollit e Kosoves
1051
Edis Krusha
M
XK
E-19
1052
Dielllor Lleshi
M
XK
Vllaznimi
1053
Gersild Mema
M
AL
Trailruningalbania
1054
Arber Spahija
M
XK
Vllaznimi
1055
Sali Shoshi
M
XK
Gërmia 555
1056
Renato Dorzi
M
AL
Fly runer
1057
Ardita Rapuca
F
XK
Gërmia 555
1058
Artan Thaqi
M
XK
KTRA
1059
Erida Kurshumlija
F
XK
XTrailers
1060
Rilind Kabashi
M
XK
NA
1061
Labinot Limoni
M
XK
KTRA
1062
Fjolla Kavaja Dula
F
XK
KTRA
1063
Naim Foniqi
M
XK
Xx
1064
Enis Hajzeri
M
XK
-
1065
Arta Bujupi
F
XK
KTRA
1066
Bekim Juniku
M
XK
Na
1067
Hajredin Ferataj
M
XK
MARATON ALBANIA
1068
Dren Shehu
M
XK
jo
1069
Jashar Statovci
M
XK
KTRA
1070
Bujar Gashi
M
XK
KTRA
1071
Ilir Rexha
M
XK
Jo
1072
feniks hoxha
M
XK
Vëllaznimi
1073
Ylber Haliti
M
SR
Klubi i atletikës Lugina
1074
Safet Sylaj
M
XK
Theranda 1992
1075
Valon Shabani
M
XK
Prishtina
1076
Beltina Zyberaj
F
XK
XX
1077
Gojart Zyberaj
M
XK
XX
1078
Naim Zyberaj
M
XK
XX
1079
Florent Olloni
M
XK
LULI
Produkte të ngjajshme
Kamp trajnues për fluturime XC
Ky kamp është krijuar për pilotët me pak ose aspak përvojë në fluturime XC, synon të prezantoj pilotët në fluturime Cross Country me paragglajd.
nga: 245.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Via Ferrata Deçani
Via Ferrata ``Deçani``, ndodhet ne Gryken e Deçanit ne kilometrin e 4, eshte via ferrata me e re ne Kosove dhe ofron pamje spektakolare te Bjeshkeve te Nemuna dhe Maleve te Sharrit. Eshte ne faqe jugore dhe kjo mundeson qe te jete e qaseshme gjate pjeses me te madhe te vitit.
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Hiking dhe Joga në Majën e Skarpës
Një aventurë dimëror diku në male me dëborë është ajo çka na duhet. Bashkohuni me ne për shëtitje dhe yoga në Skarpa Peak. Maja Skarpës ndodhet në kufi midis Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut dhe është pjesë e vargmaleve të Sharrit, ka një terren mesatarisht të vështire dhe në lartësi mbidetare 2476m. Gjatë rrugës për në majë do të keni mundësi të shihni, ``Vertopi`` ``Maja e Zeze``, Liqeni i Karanikolles ``, dhe të gjitha majat e ``via Dinarica``.
nga: 79.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Vrapimi i nëntorit
Vrapimi i nëntorit është garë e vrapimit që organizohet me 28 nëntor 2021.
nga: 8.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet