0
Istogu Trail- Epopeja Izet Shatri
Istogu Trail - Epopeja Izet Shatri
Aventurat - Istog

Istogu Trail - Epopeja Izet Shatri është garë e përvjetshme vrapimi e cila organizohet për hir të kujtimit dhe respektit të përjetshëm për të gjithë dëshmorët që flijuan jetën e tyre për lirinë e popullit.

Ky edicion i Istogu Trail - Epopeja Izet Shatri do të zhvillohet në dy distanca 13.3km dhe 28km me datë 08.04.2023 (e shtune) starti nga ora 09:00 sheshi në Istog.
#RuntheLegend
Epopeja Izet Shatri 13.3km: 10.00€
Shto në shportë
Epopeja Izet Shatri 28km: 15.00€
Shto në shportë
Lista e pjesëmarrësve:
Epopeja Izet Shatri 13.3km
101
XHEVDET XHEMAJLI
M
XK
Vrapimi i Marsit
102
ASTRON DRESHAJ
M
XK
Nomads
103
KUQE BRAHA
F
XK
KTRA
Epopeja Izet Shatri 28km
201
VIGAN HOXHA
M
XK
terri tmerri
202
ARDIAN VELIU
M
XK
X-Trailers
Produkte të ngjajshme
Hiking - Liqeni i Shutmanit / Maja e Rudokes - 3.10.2020
Përjetoni bukuritë e liqenit të Shutmanit dhe ngjituni në majën e Rudokës (Maja e Njerit).
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Nuk më duhet terapi, kampingu është çfarë kam nevojë
Ka shumë arsye që të ju pëlqejnë kampet kur udhëtoni sepse jeta është e mirë kur jeni në kamp.
nga: 30.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Downhill Bike Trail 04
Shteg bicikletash me gjatesi rreth 10km i ndarë në 4 leshime në sektore të ndryshëm
nga: 35.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ngjitje në majen e Piribregut në Bjeshkët e Sharrit
Të dielen me 01. 11. 2020 grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Majën e Piribregut, 2524m lartësi mbidetare.
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet