0
OJQ ``Izbica 147``
Vrapimi i Marsit
Aventurat - Izbicë

“Vrapimi i Marsit”është garë vrapimi e përvjetshme e cila i dedikohet 28 Marsit, 99 për të përkujtuar të rënët në maskarën e Izbicës dhe dëshmoret e Komunës së Skenderajt.

Edicioni i dytë i “Vrapimi i Marsit” këtë herë do të zhvillohet në dy distanca 10km dhe 21km me datë 26.03.2023(e diele) në Izbicë.
Vrapimi i Marsit 10km: 10.00€
Shto në shportë
Vrapimi i Marsit 21km: 15.00€
Shto në shportë
Lista e pjesëmarrësve:
Vrapimi i Marsit 10km
101
JONIDA XHEMAJLI
F
XK
Vrapimi i Marsit
102
ARTAN SEJDIU
M
XK
Kingu
103
QAISAR ALI SHAHZAD
M
PK
Pakistan Road Runner
104
ARB ISMAILI
M
XK
K.A. "Burimi"
105
DAFINA MORINA
F
XK
-
106
ARDIAN REXHEPI
M
XK
-
107
BEJTUSH KIçMARI
M
XK
KTRA
108
LABINOT LIMONI
M
XK
KTRA
109
BURIM LECI
M
XK
KTRA
110
ASTRIT DESKU
M
XK
KTRA
111
DRITA ABAZI
F
XK
KTRA
112
TAULANT TANUSHAJ
M
XK
KTRA
113
FLORENT ZHUNIQI
M
XK
KTRA
114
ILIR REXHA
M
XK
KTRA
115
QLIRIM SAHITI
M
XK
KTRA
116
JASHAR STATOVCI
M
XK
KTRA
117
SHERIF GERBESHI
M
XK
Germia 555
118
NIAZI ISTOGU
M
XK
Individual
119
NEXH HAJDARI
M
XK
Germia 555
120
ISAK SHEHOLLI
M
XK
Germia 555
121
BLERIM THAçI
M
XK
Individual
122
VALENTINA ZEKA
F
XK
Germia 555
123
SOTIR QIRIAQI
M
AL
Maraton Albania
124
ESTRET KIçMARI
M
XK
KTRA
125
ARTAN ARTAN
M
AL
MARATON ALBANIA
126
BUJAR GASHI
M
XK
KTRA
127
FEIM HOXHA
M
XK
Germia 555
128
JEHON OSMANAJ
M
XK
10
129
BEKIM FETAHU
M
XK
Germia 555
130
BUKURIE KANTO
F
AL
Maraton Albania
131
KUQE BRAHA
F
XK
KTRA
132
NAIM ZYBERAJ
M
XK
Individual
133
URAN AHMETI
M
XK
Katana boys
Vrapimi i Marsit 21km
201
ENIS ALIU
M
XK
Klubi i atletikës Lugina
202
BLERIM ELSHANI
M
XK
K.A THERANDA 1992
203
QENDRESA GASHI
F
XK
X Trailers
204
ARDIAN VELIU
M
XK
X-Trailers
205
YLBER HALITI
M
XK
Klubi i atletikes Lugina
206
JUSUF HOXHA
M
XK
X-Trailers
207
LIRIDONA SHEHU
F
XK
X-Trailers
208
VIGAN HOXHA
M
XK
terri tmerri
209
DRITAN SYLA
M
XK
Individual
210
NATYRA SHALA
F
XK
Klubi Besa, Pejë
211
NAIM FONIQI
M
XK
Individual
212
FEHMI RAMOSAJ
M
XK
X-Trailers
Produkte të ngjajshme
Via Ferrata Deçani
Via Ferrata ``Deçani``, ndodhet ne Gryken e Deçanit ne kilometrin e 4, eshte via ferrata me e re ne Kosove dhe ofron pamje spektakolare te Bjeshkeve te Nemuna dhe Maleve te Sharrit. Eshte ne faqe jugore dhe kjo mundeson qe te jete e qaseshme gjate pjeses me te madhe te vitit.
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Via Ferrata Panorama në Grykën e Lumbardhit - Prizren
Filloje ditën n`shoqni të lindjes së diellit derisa ngjitesh shkëmbinjve të Grykës së Lumbardhit, kur arrin në cak mbushi sytë dhe shpirtin me pamjet e Sharrit Madhështor, e pastaj ec deri në Kalanë e Prizrenit, dhe përfundoje aventurën në Shatërvan duke shiju një çaj apo kafe buzë Urës së Gurit.
nga: 25.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Istogu Trail - Epopeja Izet Shatri
Istogu Trail - Epopeja Izet Shatri është garë e përvjetshme vrapimi e cila organizohet për hir të kujtimit dhe respektit të përjetshëm për të gjithë dëshmorët që flijuan jetën e tyre për lirinë e popullit.
nga: 10.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Kamp trajnues për fluturime XC
Ky kamp është krijuar për pilotët me pak ose aspak përvojë në fluturime XC, synon të prezantoj pilotët në fluturime Cross Country me paragglajd.
nga: 245.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet