0
Gjakova Trail
Gjakova Trail Running 21K
Aventurat - Gjakovë

Gjakova Trail Running 21K

10 Shtator 2022 - Gjakova Trail Running 21K
21K: 10.00€
Shto në shportë
Lista e pjesëmarrësve:
21K
1001
Berat Bejtullahu
M
XK
1002
Kastriot Baruti
M
XK
Shkugëza
1003
Gazmend Doli
M
XK
Vëllaznimi
1004
Erëmira Shehu
F
XK
-
1005
Shkumbin Vula
M
XK
-
1006
Erblin Tabaku
M
XK
Vllaznimi
1007
Genaela Bejtullahu
F
XK
7
1008
Flake Dermaku
F
XK
7
1009
Kushtrim Komoni
M
AL
-
1010
Lis Hoxha
M
XK
7
1011
Valdrin Lluka
M
XK
Eloi Roi
1012
Durim Kepuska
M
AL
kepuskas
1013
Noliana Kusari
F
XK
-
1014
Lundrim Qarri
M
XK
Vllaznimi
1015
Elird Qarri
M
XK
Vllaznimi
1016
Bernard Nikaj
M
XK
KTRA
1017
Engjell Lleshi
M
XK
Vllaznimi
1018
Flamur Mula
M
XK
Vllaznimi
1019
Skender Gashi
M
XK
Ka Rahoveci
1020
Granit Bordoniqi
M
XK
KTRA
1021
Enis Aliu
M
RS
Klubi i atletikës Lugina
1022
Labinot Kola
M
XK
KTRA
1023
Orhan Bakalli
M
XK
-
1024
Adem Zajmi
M
XK
-
1025
Syl Bushati
M
XK
-
1026
Sotir Qirjaqi
M
AL
Maraton Albania Tiranë
1027
Erzen Zyberaj
M
XK
XX
1028
Ergys Rexha
M
XK
Vllaznimi
1029
A Lleshi
M
XK
Nederland
1030
Artan Haraqia
M
XK
Vellaznimi
1031
Genc Boshnjaku
M
XK
Vllaznimi
1032
Artan Sejdiu
M
XK
ska
1033
Shkumbin Hoxha
M
XK
-
1034
Blerim Elshani
M
XK
Ska
1035
Blerat Katona
M
FI
Hyvinkään juoksijat ry
1036
Arizona Berdynaj
F
XK
solo
1037
Festim Krasniqi
M
XK
-
1038
Shaban Krasniqi
M
XK
-
1039
Astrit Ahma
M
XK
Shkugëza
1040
Arben Bakalli
M
XK
Vellaznimi
1041
RICARD MüLLER
M
CH
NA
1042
Bejtush Kiçmari
M
XK
KTRA
1043
Blerta Deliu Kodra
F
XK
Run like her
1044
Shkumbin Cena
M
XK
KTRA
1045
Uragan Alija
M
XK
KTRA
1046
Agon Gashi
M
XK
KTRA
1047
Vigan Mustafa
M
XK
KTRA
1048
Viktor Lleshdedaj
M
XK
XX
1049
Jak Komani
M
XK
Shkugëza
1050
Elvira Dushku
F
XK
Federata e Basketbollit e Kosoves
1051
Edis Krusha
M
XK
E-19
1052
Dielllor Lleshi
M
XK
Vllaznimi
1053
Gersild Mema
M
AL
Trailruningalbania
1054
Arber Spahija
M
XK
Vllaznimi
1055
Sali Shoshi
M
XK
Gërmia 555
1056
Renato Dorzi
M
AL
Fly runer
1057
Ardita Rapuca
F
XK
Gërmia 555
1058
Artan Thaqi
M
XK
KTRA
1059
Erida Kurshumlija
F
XK
XTrailers
1060
Rilind Kabashi
M
XK
NA
1061
Labinot Limoni
M
XK
KTRA
1062
Fjolla Kavaja Dula
F
XK
KTRA
1063
Naim Foniqi
M
XK
Xx
1064
Enis Hajzeri
M
XK
-
1065
Arta Bujupi
F
XK
KTRA
1066
Bekim Juniku
M
XK
Na
1067
Hajredin Ferataj
M
XK
MARATON ALBANIA
1068
Dren Shehu
M
XK
jo
1069
Jashar Statovci
M
XK
KTRA
1070
Bujar Gashi
M
XK
KTRA
1071
Ilir Rexha
M
XK
Jo
1072
feniks hoxha
M
XK
Vëllaznimi
1073
Ylber Haliti
M
SR
Klubi i atletikës Lugina
1074
Safet Sylaj
M
XK
Theranda 1992
1075
Valon Shabani
M
XK
Prishtina
1076
Beltina Zyberaj
F
XK
XX
1077
Gojart Zyberaj
M
XK
XX
1078
Naim Zyberaj
M
XK
XX
1079
Florent Olloni
M
XK
LULI
Produkte të ngjajshme
Hiking - Liqeni i Jazhincës 13.09.2020
Përjetoni bukuritë e liqenit të jashtëzakonshëm të Jazhinces në Bjeshkët e Sharrit.
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Paragliding Peja
Fluturime dyshe me Paragllajd në Pejë
nga: 70.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Leqni i Jazhincës / Sharr
Përjetoni bukuritë e liqenit të jashtëzakonshëm të Jazhinces në Bjeshkët e Sharrit.
nga: 20.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Hiking - Liqeni i Kuqishtes dhe Drelaj në Rugovë
Ecja në Liqenat, liqeni i Kuqishtes dhe Drelaj në Rugovë.
nga: 12.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet