0
X Trailers
Prishtina Trails 2021
Aventurat - Prishtina

Prishtina Trails është garë e vrapimit malor që organizohet nga X-Trailers me 10 tetor 2021

Edicioni i tretë i Prishtina Trails mbahet me 10 tetor 2021. Këtë vit gara organizohet në tri diciplina: 20k, 50k, dhe 100k. Vrapuesit do të nisin dhe përfundojnë garën në Gërmi, në Prishtinë. Informatat e detajuara i gjeni në kanalet online të Prishtina Trails (www.prishtinatrails.com) dhe në media sociale. Pas regjistrimit tuaj në KosovaPass, do të pranoni të gjitha informatat dhe udhëzimet e duhura nga organizatorët e garës. Numri i vrapuesve është i kufizuar. #Vrapopërmendjentane
Lista e pjesëmarrësve:
100k
1001.
M
Abdurahman Kocbashli
1002.
M
Roland Bartetzko
1003.
F
Uta Ibrahimi
1004.
M
Fidan Rexha
1005.
M
Nuhi Isufi
50k
501.
M
Metodi Chilimanov
502.
M
Ardian Veliu
503.
M
Rron Dushullovci
504.
M
Naim Foniqi
505.
M
Zymer Alaj
20k
201.
M
Veton Zagi
202.
M
YLBER PREKAZI
203.
M
Etrit Tahiri
204.
M
Enver Sinidolli
205.
M
Bajram Pirana
206.
F
Tea Pula
207.
M
Fatmir Ismajli
208.
M
Amir Abdula
209.
F
Genta Ljena
210.
M
Reis Saraci
211.
F
Cornelia Schneider
212.
M
Kenneth Taylor
213.
M
ISMAJL HAXHIJA
214.
M
Mentor maliqi
215.
M
Naim Zyberaj
216.
F
Arizona Berdynaj
217.
M
Richard SCHMID
218.
M
Fatos Vllahinja
219.
F
Rita Zeqiri
220.
M
Patrik Gllogjani
221.
M
Arianit Istogu
222.
M
Uran Ahmeti
223.
M
Besnik Rexhepi
224.
F
Blerta Shabani
225.
M
Enver Bajrami
226.
M
Ersan Ismaili
227.
M
Arb Ismaili
228.
M
FISNIK LLUGALIU
229.
F
Liridona Shehu
230.
F
Ardita Tafallari
231.
M
Getoar Llalloshi
232.
F
Adriana Kabashi
233.
M
Bujar Kabashi
234.
M
Dardan Velija
235.
M
Enis Aliu
236.
M
Ylber Haliti
237.
M
Veprim Presheva
238.
M
Gazmend Haliti
239.
M
Ardall Celina
240.
M
Lulzim Uka
241.
M
Daut Seferi
242.
M
Kastriot Pasholli
243.
M
Rilind Kusari
244.
M
Nektar Qarri
245.
M
Lulzim Ahmeti
246.
M
Altin Maloku
247.
M
Zell Bakalli
248.
M
Arianit Humolli
249.
M
Dren Ibrahimi
250.
M
Kai Hubert
251.
M
Carlo Winterscheid
252.
M
Kristian Gashi
253.
F
Elvira Ibrahimi
254.
F
Valmirë Deliu Buçaj
255.
F
Mimoza Stanovci
256.
M
Albert Ahmeti
257.
M
Erzen Zyberaj
258.
F
Arta Krasniqi
259.
F
Blerta Deliu
260.
F
Erëza Vela
261.
M
eduard gojani
262.
M
Besim Gashi
263.
M
Shemsedin Vehapi
264.
M
Kushtrim Palushi
265.
M
leke musa
266.
M
Oltion Ramadani
267.
M
Fehmi Ramosaj
268.
F
Leonita Krasniqi
269.
F
Leonita Krasniqi
270.
M
Rejhan krasniqi
271.
F
Albulena Kadriu
272.
F
Kaltrina Kadriu Xhemaj
273.
M
Ragmi Ibrahimi
274.
M
Dorlir Kraja
275.
M
Shpend Bilalli
276.
F
Erida Kurshumlija
277.
M
Arber Kelmendi
278.
F
Arta Xhema
279.
M
Sabri Gashi
280.
M
Blerim Haliti
 
Vlerësimet
(nga 23 vlerësime)
Super eksperience!
25/10/2021, FISNIK LLUGALIU
Great run, great organization, and great people!
25/10/2021, Roland Bartetzko
Organizimi super, vetem kam prite foto ma te mira!
25/10/2021, Dren Ibrahimi
Gare shume e mire perjashtimisht qe konkurenca ishte jo e madhe dihet shkaku i pandemis shtegu i mire pa ndonje rrezik te madhe per ndonje lendim gjate vrapimit kishte pika te mjaftushme furnizimi edhe orjentimi ne shteg ishte ne nivelin e duhur organizimi ishte kësaj here perfekt uroj qe edhe herave tjera te jeni keshtu ne nivelin e till te oraganizimit . Per mu veqanerisht ishte vrapim i organizuar fort mire . Prandaj ju uroj per organizimin e gares edhe shpresoj ta beni vjetore te njejten . Shihemi ne garat tjera te organizuara nga ju. Me respekt.
29/10/2021, Naim Foniqi
Pershendetje. Organizimi ka qene shume shume i mire. Kurse arsyeja pse po ua jap kater yje eshte shkaku i medales shume te dobet ne dizajn dhe material.
28/10/2021, Dorlir Kraja
+
09/12/2020, Ardian Veliu
Organizim i hatashëm!
25/10/2021, Fatos Vllahinja
JU LUMTEEE!!!!!
25/10/2021, Rita Zeqiri
Prishtina Trails ishte gara ime e parë me 20 km. Ishte sa sfiduese (sepse kushtet atmosferike i kam menduar si pengesë para se ta filloja vrapin) por aq edhe kënaqësi e pafundme (sepse kur e kryen garën e kupton që gjithcka ka qenë në nivel dhe është dashur ta menaxhosh veç vetëveten e jo rrethanat tjera.). Më ka pëlqyer pozitiviteti dhe përkrahja e vullnetarëve të çdo CP si dhe kujdesi që kanë treguar ndaj nesh. Mendoj që në çdo garë, një pikë që duhet të jetë më e fortë nga të gjitha, janë njerëzit në rolin e vulletarëve sepse ta bëjë garën më interesante dhe më pak të lodhshme.
25/10/2021, Liridona Shehu
E mrekullueshme
25/10/2021, Lulzim Ahmeti
Ka qenë një wxperiencë e mirë
25/10/2021, Sabri Gashi
Great organization, friendly faces everywhere. Enough refreshment stations.
25/10/2021, Metodi Chilimanov
Ishte hera pare personalisht, organizimi ne nivel, kenaqesi me qen pjese e ketij eventi.
25/10/2021, Blerim Haliti
E mrekullueshme!
31/10/2021, Adriana Kabashi
Produkte të ngjajshme
Via Ferrata Marimangat
Via Ferrata Marimangat është e gjatë 1 km dhe merr kohë rreth 3 deri në 4 orë deri në përfundim. Kalon nga ura Tibetiane që është 40 metra e gjatë dhe 60 metra e lartë. Konsiderohet si ``e vështirë`` dhe sugjerohet të keni eksperiencë paraprake. Cmimi: 60 Euro per nje person; 30 Euro per person per grupet prej 2 personash; 20 Euro per person per grupet prej 3 ose me shume personash.
nga: 60.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Hiking-Maja e Lubotenit në bjeshkët e Sharrit
Ngjitje në majen e Lubotenit në bjeshkët e Sharrit Të shtunen me 28.11.2020 per nder te dites e flamurit kombetar, grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Majën e Lubotenit, 2498m/lmd, maje kjo e cila ndodhet ne vargmalet e Sharrit.
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Hiking dhe Kamping në çatin e Kosovës - Maja e Gjeravicës
Të jesh në maje të Kosovës dhe i rrethuar nga pamja mahnitëse që vetëm Maja e Gjeravicës mund të sigurojë, mund të duket si një ëndërr, por na besoni, është e vërtetë. Gjeravica është një nga shëtitjet më të bukura në malet e Kosovë; në të njëjtën kohë është maja më e lartë në Kosovë me një lartësi mbidetare (2656m). Gjatë ngjitjes deri në maje, do të hasim shumë liqene akullnajore, liqeni i Gjeravicës është liqeni më i madh dhe qëndron nën maje, reflektimi i majës në liqen jep një pamje madhështore. Origjina e liqenit është nga lumi Erenik, është aq i madh sa aty mund edhe të shijojmë notimin.
nga: 60.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Hiking - Liqeni i Kuqishtes dhe Drelaj në Rugovë
Ecja në Liqenat, liqeni i Kuqishtes dhe Drelaj në Rugovë.
nga: 12.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet