0
Eksploro Kosovën sipas qytetit: Bjeshkët e Sharrit
High Scardus Ultra
Trail running competition in Sharr mountains
nga: 10.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Leqni i Jazhincës / Sharr
Përjetoni bukuritë e liqenit të jashtëzakonshëm të Jazhinces në Bjeshkët e Sharrit.
nga: 20.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Maja e Oshlakut / Sharr
Ecja në kurriz të Oshlakut ofron një nga ecjet më panoramike në bjeshkët e Sharrit
nga: 15 €
Nuk ka ende vlerësime
Sharri Kilometri Vertikal (KV)
Skyrunning Kosova - Federata e Bjeshkatarisë dhe Ngjitjes Sportive e Kosovës organizon garën e vrapimit malor e tipit ``Vertical Kilometer``, me gjatësi 3.8km dhe ngjitje 1,075m D+ (lartësi mbidetare), që fillon në Prevallë dhe mbaron në maje të Bjeshkës së Sharrit. Gara është e cerfitikuar zyrtarisht nga Federata Ndërkombëtare e Skyrunning.
nga: 10.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet