0
X Trailers
Prishtina Trails 2021
Aventurat - Prishtina

Prishtina Trails është garë e vrapimit malor që organizohet nga X-Trailers me 10 tetor 2021

Edicioni i tretë i Prishtina Trails mbahet me 10 tetor 2021. Këtë vit gara organizohet në tri diciplina: 20k, 50k, dhe 100k. Vrapuesit do të nisin dhe përfundojnë garën në Gërmi, në Prishtinë. Informatat e detajuara i gjeni në kanalet online të Prishtina Trails (www.prishtinatrails.com) dhe në media sociale. Pas regjistrimit tuaj në KosovaPass, do të pranoni të gjitha informatat dhe udhëzimet e duhura nga organizatorët e garës. Numri i vrapuesve është i kufizuar. #Vrapopërmendjentane
Lista e pjesëmarrësve:
100k
1001
Abdurahman Kocbashli
M
1002
Roland Bartetzko
M
1003
Uta Ibrahimi
F
1004
Fidan Rexha
M
1005
Nuhi Isufi
M
50k
501
Metodi Chilimanov
M
502
Ardian Veliu
M
503
Rron Dushullovci
M
504
Naim Foniqi
M
505
Zymer Alaj
M
20k
201
Veton Zagi
M
202
YLBER PREKAZI
M
203
Etrit Tahiri
M
204
Enver Sinidolli
M
205
Bajram Pirana
M
206
Tea Pula
F
207
Fatmir Ismajli
M
208
Amir Abdula
M
209
Genta Ljena
F
210
Reis Saraci
M
211
Cornelia Schneider
F
212
Kenneth Taylor
M
213
ISMAJL HAXHIJA
M
214
Mentor maliqi
M
215
Naim Zyberaj
M
216
Arizona Berdynaj
F
217
Richard SCHMID
M
218
Fatos Vllahinja
M
219
Rita Zeqiri
F
220
Patrik Gllogjani
M
221
Arianit Istogu
M
222
Uran Ahmeti
M
223
Besnik Rexhepi
M
224
Blerta Shabani
F
225
Enver Bajrami
M
226
Ersan Ismaili
M
227
Arb Ismaili
M
228
FISNIK LLUGALIU
M
229
Liridona Shehu
F
230
Ardita Tafallari
F
231
Getoar Llalloshi
M
232
Adriana Kabashi
F
233
Bujar Kabashi
M
234
Dardan Velija
M
235
Enis Aliu
M
236
Ylber Haliti
M
237
Veprim Presheva
M
238
Gazmend Haliti
M
239
Ardall Celina
M
240
Lulzim Uka
M
241
Daut Seferi
M
242
Kastriot Pasholli
M
243
Rilind Kusari
M
244
Nektar Qarri
M
245
Lulzim Ahmeti
M
246
Altin Maloku
M
247
Zell Bakalli
M
248
Arianit Humolli
M
249
Dren Ibrahimi
M
250
Kai Hubert
M
251
Carlo Winterscheid
M
252
Kristian Gashi
M
253
Elvira Ibrahimi
F
254
Valmirë Deliu Buçaj
F
255
Mimoza Stanovci
F
256
Albert Ahmeti
M
257
Erzen Zyberaj
M
258
Arta Krasniqi
F
259
Blerta Deliu
F
260
Erëza Vela
F
261
eduard gojani
M
262
Besim Gashi
M
263
Shemsedin Vehapi
M
264
Kushtrim Palushi
M
265
leke musa
M
266
Oltion Ramadani
M
267
Fehmi Ramosaj
M
268
Leonita Krasniqi
F
269
Leonita Krasniqi
F
270
Rejhan krasniqi
M
271
Albulena Kadriu
F
272
Kaltrina Kadriu Xhemaj
F
273
Ragmi Ibrahimi
M
274
Dorlir Kraja
M
275
Shpend Bilalli
M
276
Erida Kurshumlija
F
277
Arber Kelmendi
M
278
Arta Xhema
F
279
Sabri Gashi
M
280
Blerim Haliti
M
 
Vlerësimet
(nga 23 vlerësime)
Organizimi super, vetem kam prite foto ma te mira!
25/10/2021, Dren Ibrahimi
Pershendetje. Organizimi ka qene shume shume i mire. Kurse arsyeja pse po ua jap kater yje eshte shkaku i medales shume te dobet ne dizajn dhe material.
28/10/2021, Dorlir Kraja
Ka qenë një wxperiencë e mirë
25/10/2021, Sabri Gashi
Great organization, friendly faces everywhere. Enough refreshment stations.
25/10/2021, Metodi Chilimanov
Gare shume e mire perjashtimisht qe konkurenca ishte jo e madhe dihet shkaku i pandemis shtegu i mire pa ndonje rrezik te madhe per ndonje lendim gjate vrapimit kishte pika te mjaftushme furnizimi edhe orjentimi ne shteg ishte ne nivelin e duhur organizimi ishte kësaj here perfekt uroj qe edhe herave tjera te jeni keshtu ne nivelin e till te oraganizimit . Per mu veqanerisht ishte vrapim i organizuar fort mire . Prandaj ju uroj per organizimin e gares edhe shpresoj ta beni vjetore te njejten . Shihemi ne garat tjera te organizuara nga ju. Me respekt.
29/10/2021, Naim Foniqi
+
09/12/2020, Ardian Veliu
E mrekullueshme!
31/10/2021, Adriana Kabashi
Prishtina Trails ishte gara ime e parë me 20 km. Ishte sa sfiduese (sepse kushtet atmosferike i kam menduar si pengesë para se ta filloja vrapin) por aq edhe kënaqësi e pafundme (sepse kur e kryen garën e kupton që gjithcka ka qenë në nivel dhe është dashur ta menaxhosh veç vetëveten e jo rrethanat tjera.). Më ka pëlqyer pozitiviteti dhe përkrahja e vullnetarëve të çdo CP si dhe kujdesi që kanë treguar ndaj nesh. Mendoj që në çdo garë, një pikë që duhet të jetë më e fortë nga të gjitha, janë njerëzit në rolin e vulletarëve sepse ta bëjë garën më interesante dhe më pak të lodhshme.
25/10/2021, Liridona Shehu
Great run, great organization, and great people!
25/10/2021, Roland Bartetzko
Organizim i hatashëm!
25/10/2021, Fatos Vllahinja
Ishte hera pare personalisht, organizimi ne nivel, kenaqesi me qen pjese e ketij eventi.
25/10/2021, Blerim Haliti
JU LUMTEEE!!!!!
25/10/2021, Rita Zeqiri
E mrekullueshme
25/10/2021, Lulzim Ahmeti
Super eksperience!
25/10/2021, FISNIK LLUGALIU
Produkte të ngjajshme
Hiking - Maja e Oshlakut / Sharr - 11.10.2020
Ecja në kurriz të Oshlakut ofron një nga ecjet më panoramike në bjeshkët e Sharrit
nga: 12.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Nuk më duhet terapi, kampingu është çfarë kam nevojë
Ka shumë arsye që të ju pëlqejnë kampet kur udhëtoni sepse jeta është e mirë kur jeni në kamp.
nga: 30.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ngjitje në majen e Piribregut në Bjeshkët e Sharrit
Të dielen me 01. 11. 2020 grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Majën e Piribregut, 2524m lartësi mbidetare.
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ngjitje në majën e Koretnikut
Të diellën me 20.12.2020, grupi i bjeshkatarëve “Nomad” organizon hiking në Majën e Koretnikut, 2395m/lmd, maje kjo e cila ndodhet në anën jug perndimore të Kosovës, medis qyteteve të Kukësit dhe Prizrenit.
nga: 15.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet