0
OJQ ``Izbica 147``
Vrapimi i Marsit
Aventurat - Izbicë

“Vrapimi i Marsit”është garë vrapimi e përvjetshme e cila i dedikohet 28 Marsit, 99 për të përkujtuar të rënët në maskarën e Izbicës dhe dëshmoret e Komunës së Skenderajt.

Edicioni i dytë i “Vrapimi i Marsit” këtë herë do të zhvillohet në dy distanca 10km dhe 21km me datë 26.03.2023(e diele) në Izbicë.
Vrapimi i Marsit 10km: 10.00€
Shto në shportë
Vrapimi i Marsit 21km: 15.00€
Shto në shportë
Lista e pjesëmarrësve:
Vrapimi i Marsit 10km
101
JONIDA XHEMAJLI
F
XK
Vrapimi i Marsit
102
ARTAN SEJDIU
M
XK
Kingu
103
QAISAR ALI SHAHZAD
M
PK
Pakistan Road Runner
104
ARB ISMAILI
M
XK
K.A. "Burimi"
105
DAFINA MORINA
F
XK
-
106
ARDIAN REXHEPI
M
XK
-
107
BEJTUSH KIçMARI
M
XK
KTRA
108
LABINOT LIMONI
M
XK
KTRA
109
BURIM LECI
M
XK
KTRA
110
ASTRIT DESKU
M
XK
KTRA
111
DRITA ABAZI
F
XK
KTRA
112
TAULANT TANUSHAJ
M
XK
KTRA
113
FLORENT ZHUNIQI
M
XK
KTRA
114
ILIR REXHA
M
XK
KTRA
115
QLIRIM SAHITI
M
XK
KTRA
116
JASHAR STATOVCI
M
XK
KTRA
117
SHERIF GERBESHI
M
XK
Germia 555
118
NIAZI ISTOGU
M
XK
Individual
119
NEXH HAJDARI
M
XK
Germia 555
120
ISAK SHEHOLLI
M
XK
Germia 555
121
BLERIM THAçI
M
XK
Individual
122
VALENTINA ZEKA
F
XK
Germia 555
123
SOTIR QIRIAQI
M
AL
Maraton Albania
124
ESTRET KIçMARI
M
XK
KTRA
125
ARTAN ARTAN
M
AL
MARATON ALBANIA
126
BUJAR GASHI
M
XK
KTRA
127
FEIM HOXHA
M
XK
Germia 555
128
JEHON OSMANAJ
M
XK
10
129
BEKIM FETAHU
M
XK
Germia 555
130
BUKURIE KANTO
F
AL
Maraton Albania
131
KUQE BRAHA
F
XK
KTRA
Vrapimi i Marsit 21km
201
ENIS ALIU
M
XK
Klubi i atletikës Lugina
202
BLERIM ELSHANI
M
XK
K.A THERANDA 1992
203
QENDRESA GASHI
F
XK
X Trailers
204
ARDIAN VELIU
M
XK
X-Trailers
205
YLBER HALITI
M
XK
Klubi i atletikes Lugina
206
JUSUF HOXHA
M
XK
X-Trailers
207
LIRIDONA SHEHU
F
XK
X-Trailers
208
VIGAN HOXHA
M
XK
terri tmerri
209
DRITAN SYLA
M
XK
Individual
210
NATYRA SHALA
F
XK
Klubi Besa, Pejë
211
NAIM FONIQI
M
XK
Individual
212
FEHMI RAMOSAJ
M
XK
X-Trailers
Produkte të ngjajshme
Relaksojeni mendjen tuaj dhe sfidojeni vetën duke bërë ngjitje malore në Rugovë
Në Kosovën perëndimore, në parkun kombëtar ``Bjeshkët e Nemuna`` ka shumë liqene malore, njëri prej tyre është Liqenati. Pikërisht mbi fshatin Kuqishtë, Liqenati shtrihet me një lartësi prej 1,970 m. Gjithashtu, është burimi natyror që ndan Kosovën nga Mali i Zi. Pranë liqenit, ju gjithashtu mund të bëni ngjitje në shkëmbinjë. Kur të arrijmë në liqen mund të freskohemi në këtë perlë natyrore të ujit, prandaj merrni me vete një rroba banje dhe peshqirë. Grupi mund të vendosë të vazhdojë në liqenin e dytë ose të pushoj dhe të shijojë natyren e bukur ose të ngjiten në majën e Gurit të Kuq me një lartësi prej 2522 m -maja më e lartë e vargmaleve në Malet e Rugovës.
nga: 22.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Kosova Open 2022
FAI Class 2 Cross Country Paragliding Competition in Sharr Mountains and the great valley of Kosova.
nga: 75.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Paragliding Prizren
Fluturime dyshe me Paragllajd mbi qytetin e Prizrenit
nga: 70.00 €
Nuk ka ende vlerësime
Bjeshket e Nemuna- Maja e Hasanit!
Klubi Nomad Kosova, ju fton të merrni pjesë në ecjen e radhës në Bjeshkët e Rugovës – Maja e Hasanit 1900 m/lmd, në ditën e Diel me 7 mars 2021.
nga: €
Nuk ka ende vlerësime
Ky projekt është zhvilluar me mbështetje të:
Shërbimi i pagesave online mundësuar nga:
  Tiketa për aktivitetin [X]  
Duke përdorur KosovoPass.com ju pajtoheni me kushtet e përdorimit dhe politikat tona të Cookies. Cookies përdoren me qëllim të personalizimit të përmbajtjes për ju dhe për statistika.   Kliko këtu pë të lexuar kushtet
Pranoj kushtet